Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
15.35€
Be PVM:12.69€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
14.25€
Be PVM:11.78€
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
18.65€
Be PVM:15.41€
Atraskite zoologijos sodą naudodamiesi Little Dutch dėlione. Medinį galvosūkį sudaro 9 medinės dėlionės detalės su gyvūnais. Linksma dėlionė pagerina rankų ir akių koordinaciją, o dėlionės detales patogu laikyti mažomis rankomis. Tai smagus mažųjų žaidimas...
13.25€
Be PVM:10.95€
Kolekcija: Adventure
Linksma Little Dutch medinė figūrų rūšiuoklė su zoologijos sodo gyvūnų iliustracijomis. Mažylio užduotis, skirtingų formų medines figūras sudėti į jų skylutes. Šis žaidimas stimuliuoja rankų ir akių koordinaciją ir skatina jūsų vaiką atpažinti figūras bei spalvas. Galimos dvi spalvos: mėlyna ir roži..
17.55€
Be PVM:14.50€
Kolekcija: Ocean
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Little Goose
Kiekviena lavinamojo kubo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kiekviena kubo pusė dekoruota skirtingais paveikslėliais. Kiekvienos veiklos metu vaikai lavina smulkiąją motoriką...
40.85€
Be PVM:33.76€
Kolekcija: Adventure
Šis lavinamasis Little Dutch kubas garantuoja daugybę iššūkių jūsų vaikui. Kiekviena žaislo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kubo dangtis nusiima, todėl galima žaisti su ergoterapiniu žaislu atskirai...
39.75€
Be PVM:32.85€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 22 (2 puslapių)

Vaikams visada įdomu tyrinėti ir išmokti naujų dalykų. Jie nuolat domisi juos supančiu pasauliu, o jų aktyvus aplinkos tyrinėjimas yra jų augimo ir raidos dalis. Tėvai gali padėti savo vaikams augti ir pažinti aplinką pirkdami jiems įvairius žaislus. Lavinamieji žaislai ugdo vaikų tobulėjimą, didindami jų intelekto koeficientą, patenkindami jų smalsumą, padėdami jiems sužinoti apie juos supantį pasaulį, be to, lavinamieji žaislai vaikams yra puikus linksmybių šaltinis. Skirtingi vaikiški lavinamieji žaislai išsiskiria dizainu ir savo funkcijomis, jie skatina vaikų kūrybiškumą. Tačiau tėvai turi pasirinkti vaikams tinkamus žaislus, atsižvelgdami į jų amžių. Kūdikius domins minkštos lavinamosios knygutės, o vyresniųjų dėmesį atkreips stalo žaidimai ar dėlionės. Geriausi lavinamieji žaislai turi begalę privalumų, o pagrindinis jų – skatinti vaikų vystymąsi. O kokie dar privalumai?

Lavinamųjų žaislų nauda vaikų vystymuisi

Padeda padidinti jų intelekto koeficientą

Mokomieji žaislai yra sukurti taip, kad padidintų vaikų raštingumą, rankų ir akių koordinaciją, atmintį, motoriką ir atpažinimo įgūdžius. Tikrai šiuos įgūdžius lavinančių vaikų intelekto koeficientas greičiausiai didės palaipsniui. Kadangi mokomieji žaislai yra įdomūs ir malonūs, vaikai gali turėti pakankamai laiko išsamiam mokymuisi ir praktinių įgūdžių išlaikymui.

Pagerina vaikų emocinį vystymąsi

Skirtingi lavinamųjų žaislų tipai yra susiję su specifinių pojūčių vystymu. Dažniausiai pojūčiai, kuriuos siekiama lavinti lavinamaisiais žaislais yra jutimo, regėjimo ir klausos pojūčiai. Pavyzdžiui, ryškesni skirtingų spalvų žaislai sustiprina regėjimo pojūtį. Kita vertus, klausos pojūtį gali sustiprinti žaislai, skleidžiantys skirtingus garsus. Kai vaikai auga naudodamiesi mokomaisiais žaislais, garsai girdimi nuo pat vaikystės, liečiamos medžiagos ir matomos spalvos, išliks ilgai atmintyje. Tokiu būdu jie gali išreikšti savo nuomonę per individualią patirtį.

Pagerina problemų sprendimo įgūdžių ugdymą

Viena iš pagrindinių lavinamųjų žaislų privalumų yra jų gebėjimas mesti iššūkį vaiko protui. Žaislai, tokie kaip galvosūkiai, stalo žaidimai, skatina vaikus galvoti ir žingsnis po žingsnio spręsti tam tikras problemas. Skirtingi galvosūkiai skiriasi sudėtingumo lygiais. Kuo sudėtingesnis galvosūkis, tuo daugiau reikalauja energijos, dėmesio ir mąstymo. Kai kurie mokomieji žaislai leidžia vaikui išspręsti matematines problemas. Sužinoję, kaip spręsti galvosūkius ir pateikti matematinius sprendimus naudojant šiuos žaislus, jie gali efektyviau spręsti realaus gyvenimo problemas. Galvodami apie skirtingus galvosūkių sprendimo būdus, jų protas auga ir laikui bėgant jie išsiugdo problemų sprendimo įgūdžius.

Stiprinamas kūrybiškumas

Vaikai gimsta turėdami neįtikėtiną smalsumą. Stengdamiesi suprasti juos supančią aplinką, vaikai smalsiai tyrinėja aplinkinius objektus. Su įdomiais lavinamaisiais žaislais vaikams galima saugiai lavinti vaizduotę, kurti ir kurti kūrybiškai, eksperimentuoti ir tyrinėti.

Stiprinama emocinė ir socialinė raida

Lavinamieji žaislai yra naudingi ne tik ugdant protinius gebėjimus, bet ir ugdant vaikų socialinius ir emocinius įgūdžius. Kai kuriems lavinamiesiems žaidimams reikia, kad vaikai žaistų ir bendrautų su kitais vaikais ar suaugusiaisiais. Žaisdami su kitais, vaikai susidurs su socialiniais ir emociniais ženklais, tokiais kaip pyktis, juokas ir verksmas. Tokiu būdu jie gali suprasti ir prisitaikyti prie įvairių emocinių situacijų.

Pagerėjusi koncentracija

Vaikai geba susikoncentruoti labai minimalią laiko dalį. Jie greitai dėmesį nukreipia kitur ir nesidomi daiktais bei žmonėmis. Tačiau čia atsiranda mokomieji žaislai. Jie daro mokymąsi įdomų ir padidina vaiko susidomėjimą mokymusi. Su šiais žaislais vaikai gali įgyti naujų įgūdžių, kol jie mėgaujasi savo žaidimais.

Kaip išrinkti lavinamąjį žaidimą vaikui?

Visų pirma svarbu suprasti, kad lavinamieji žaidimai sukurti remiantis tyrimais, atkreipiant dėmesį į vaiko raidos etapus, gebėjimus, protines galimybes. Dėl šios priežasties, lavinamieji žaidimai pritaikyti tam tikram vaiko amžiui, kuriuo ir reikėtų vadovautis ieškant žaidimo. Kitas svarbus aspektas – mažylio interesai. Net ir kūdikis jau turi tam tikrus charakterio bruožus, jam būdingą susiformavusį elgesį. Kai kurie vaikai mėgsta smulkmeniškus žaidimus ir smulkias detales, kiti – ne. Tad jeigu stebėsite savo mažylio elgesį, labai lengvai galėsite ir atspėti, kuris žaidimas jam patiktų, o kuris ne.

Ieškokite lavinamųjų žaidimų internetu

Apsilankykite internetinėje žaislų parduotuvėje Little Dutch ir padovanokite mažyliui lietuviškus, kokybiškus ir specialiai pritaikytus tam tikrai amžiaus kategorijai, žaislus. Pirkdami internetu sutaupysite savo brangų laiką ir netgi pinigus. Žinome, kad kaina ir kokybė visuomet pirmoje vietoje, todėl stengiamės pasiūti kruopščiai atrinktus žaislus pigiau. Little Dutch rasite tiek kūdikiams, tiek vyresnio amžiaus 1-3 metų vaikučiams skirtus lavinamuosius žaislus. Nuosekliai sekame žaislų tendencijas, todėl siūlome populiariausius, moderniausius žaidimus, kurie ypač padeda lavinti mažylį. Išbandykite lavinamąsias minkštas knygutes kūdikiams – jos įdomios, įtraukiančios, su mielais ir besišypsančiais jūrų gyvūnų paveiksliukais. Stalo žaidimai, dėlionės, kaladėlės – visa tai kokybiški žaislai jūsų mažyliui. Mūsų siūlomi žaislai padengti pastelinėmis spalvomis. Tyrimai rodo, kad pastelinės spalvos pritaikytos mažylio akytėms kur kas labiau nei ryškiaspalvės – pastarosios gali varginti mažylių akytes. Pirkti internetu patogu ir greita!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje