Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai berniukams

Kolekcija: Ocean
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žavingą Little Dutch barškutį. Linksmas žaislo skambesys skatina rankų ir akių koordinaciją bei skatina kūdikio smalsumą...
9.85€
Be PVM:8.14€
Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
15.35€
Be PVM:12.69€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.75€
Be PVM:7.23€
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
29.65€
Be PVM:24.50€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
71.45€
Be PVM:59.05€
Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
21.95€
Be PVM:18.14€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
10.95€
Be PVM:9.05€
Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
10.95€
Be PVM:9.05€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Pure
Ar kur nors kyla gaisras? Greitai atidarykite duris ir paleiskite gaisrinę mašiną. Kiekvienoje iš medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių.  Rinkinį sudaro 12 dalių. Gaisrinė gali būti priedas prie XXL traukinio trasos...
32.95€
Be PVM:27.23€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 128 (11 puslapių)

Vaikams visada taip įdomu tyrinėti ir išmokti naujų dalykų. Jie nuolat domisi juos supančiu pasauliu, nori sužinoti naujų dalykų, socializuotis su kitais vaikais. Tėvai gali padėti savo vaikams augti ir suprasti aplinką pirkdami jiems mokomuosius žaislus. Mokomieji žaislai palaiko vaikų tobulėjimą, didindami jų intelekto koeficientą, patenkindami jų smalsumą, padėdami jiems sužinoti apie juos supantį pasaulį, be to, jie yra puikus linksmybių šaltinis.

Tačiau daugelis gali susidurti su problema, kokie vaikiški žaislai yra geriausi, kai tiek daug dalykų dabar mus supa. Dažniausiai svarbu būna, ne tik kaina, bet ir  žaislų kokybė, bei kad žaislai padėtų vaikams lavinti jų įgūdžius. Kad žaislai būtų ne tik smagus laiko praleidimas , bet padėtų lavinti mažylių motorinius gebėjimus siūlome atkreipti dėmesį į vaiko amžių, jų pomėgius. Žemiau pateiksime rekomendacijas, kokie geriausi žaislai berniukams pagal jų amžiaus tarpsnį.

Tiek mažiems berniukams, tiek mergaitėms svarbiausias dalykas yra saugumas. Tačiau , jei norite išskirti, kad tai dovana berniukai galite rinktis pastelinės mėlynos spalvos žaislus.

1 metų berniukams

Jūsų 1 metų berniukas daro didžiulę pažangą savo fiziniame vystymesi - paprastai jis eina nuo ropojimo iki ėjimo ar bėgimo. Tai reiškia, kad žaislai, kuriuos vaikas gali stumti ir traukti, gali būti ypač patrauklūs. Pavyzdžiui, mediniai stumdukai, traukiami žaislai, traukinukas, būtų puikus pasirinkimas Jūsų mažyliui.

Taip pat, mažiesiems ypač įdomu dalykai, kurie skleidžia garsus. Galite išrinkti muzikos instrumentus, kurie lavins ne tik vaikų kūrybiškumą, bet ir leis pažinti garsų pasaulį.

2 metų berniukams

2 metų berniukai būna kupini energijos ir smalsumo. Jie gali išspręsti paprastas problemas savarankiškai, tačiau šiuo etapu vaikai vis labiau nori bendrauti, dažnai žaisdami mėgsta mėgdžioti savo tėvus, vaikus ar kitus suaugusius žmones, kuriuos jie mato.

Taip pat tokio amžiaus vaikams ypač mėgsta statymo kaladėles bei kiti lavinamieji žaidimai. Jei Jūsų 2 metų mažylis mėgsta žaisti su mašinėlėmis, jam tikrai patiks žaidimai susiję su automibio trasomis ar žaidimų rinkiniai.

3 metų berniukams

Jūsų 3 metų berniukas gali logiškai samprotauti , o  tai reiškia, kad  vis labiau patinka žaislai, kuriuos reikia rūšiuoti arba derinti - išsiaiškinant, kas kur eina, arba sekdami paprasta žingsnių seka.

Pagerėjęs jūsų vaiko miklumas taip pat reiškia, kad jis ar jis taip pat sugeba padaryti kur kas daugiau smulkaus piršto: tai yra amžius, kai padažas, galvosūkiai ir (plačiai, pursliai) tapyba ir piešimas atsiranda patys.

Bet bene didžiausi visų laimėtojai yra žaislai, sužadinantys įsivaizduojamą žaidimą, ypač jei tai susiję su vaidmenų atlikimu gydytoju, policininku, gaisrininku ar traukinio mašinistu.

4 metų berniukams

Jūsų  4 metų berniukas ugdo didesnę savikontrolę ir išradingumą, o tai reiškia, kad jų apsimestinis žaidimas tampa vis sudėtingesnis ir vaizdingesnis.

Nuolat tobulėjantis jūsų vaiko pirštų miklumas reiškia, kad jie gali laikyti pieštukus ir spalvotus rašiklius, o geresnė rankų ir akių koordinacija reiškia, kad jie gali atlikti sudėtingesnius galvosūkius ir žaisti žaislais, kurių paspaudimui yra mažesnių dalių ar šiek tiek švelnesnių mygtukų.

Tokio amžiaus vaikams puikiai tiktų stalo žaidimai, kuriuos galėtų žaisti ne tik su savo draugais, bet ir taptu puikiu laiko praleidimo visai šeimai.

Įsigykite norimas prekes neišėję iš namų

Visi greičiausiai norime negaižti laiko parduotuvėse, o tai ypač tinka kalbant apie tėvus su mažais vaikais. Ilgos eilės su vaikais dažnai tampa tikru išbandymu tėvams. O jau  nekalbant apie mažųjų norą įsigyti visus norimus žaislus. Sutaupykite laiką užsukdami į Little Dutch elektroninę parduotuve ir išsirinkdami Jus dominančias prekes internetu. Populiariausi žaislai berniukams ir mergaitėms mūsų elektronineje parduotuveje, kuriuos atrasite greitai, nes visi žaislai sugrupuoti atsižvelgiant į amžių, lytį, bei žaislų tipą.Taip pat itin patogu stebėti naujausias akcijas ir įsigyti norimas prekes pigiau, kurias pristatysime Jūsų nurodytu adresu ar į artimiausia paštomatą.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje