Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui

Kolekcija: Ocean
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žavingą Little Dutch barškutį. Linksmas žaislo skambesys skatina rankų ir akių koordinaciją bei skatina kūdikio smalsumą...
9.36€ 9.85€
Be PVM:7.73€
 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
22.95€
Be PVM:18.97€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
10.85€
Be PVM:8.97€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
9.65€
Be PVM:7.98€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Flowers & But
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų garsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Sailors Bay
Minkštas ir mielas čiulptuko laikiklis tiks kiekvienam mažyliui. Jis ramina ir padeda saldžiai užmigti. ..
9.17€ 9.65€
Be PVM:7.58€
Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
10.40€ 10.95€
Be PVM:8.60€
Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
10.40€ 10.95€
Be PVM:8.60€
Kolekcija: Flowers & But
Šis mielas drugelis taps nauju geriausiu draugu. Kadaise jis buvo mažas vikšras, o dabar tapo gražuoliu drugeliu. Žaislas pagamintas iš minkštų medžiagų, užtikrinančių šiltą ir mielą apkabinimo jausmą. ..
18.39€ 19.35€
Be PVM:15.20€
Mielas glostymo žaisliukas yra švelnus ir minkštas. Jūsų mažyliui patiks šonuose esančios etiketės, o audeklo garsas žadina smalsumą!..
6.88€ 7.65€
Be PVM:5.69€
Kolekcija: Flowers & But
Šis minkštas gėlės formos Little Dutch žaidimų kilimėlis su pakabintais žaislais yra smagi žaidimų aikštelė kiekvienam mažam žaismingam vaikui. Yra tiek daug ką pamatyti, paliesti ir išgirsti. Kabantys spalvingi ir linksmi paukščiukai, gėlės ir drugeliai skatina mažylius juos liesti.  Kiekviena..
78.34€ 82.45€
Be PVM:64.74€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 72 (6 puslapių)

Pirmaisiais vaiko gyvenimo mėnesiais tėveliai neretai stengiasi susitvarkyti miego režimą ir apsiprasti su naujomis pareigomis. Tai natūralu, nes vaiko (nesvarbu, ar pirmagimio, ar ne) gimimas šiek tiek išmuša iš vėžių, o tam, kad visiems toliau būtų lengviau, reikia abipusės ramybės. Visgi, 4 mėnesių sulaukusiam kūdikiui jau reikia skirti daugiau dėmesio ir su juo užsiimti. Vienas geriausių ir paprasčiausių būdų vaiką palepinti - įsigyti naujų žaislų.

Kokie žaislai yra tinkami 4 mėnesių kūdikiui?

Gali atrodyti, kad tie mėnesiai nelabai daug ką sako ir žaislai 4 mėnesių vaikui tiks bet kokie. Deja, tai nėra taip paprasta. Spręsti apie tai, kokius žaislus rinksitės, geriausia yra atsižvelgiant tiek į amžių, tiek į ryškiai pastebimus vaiko poreikius. Kiekvieno mažylio raida yra vis kitokia ir prie jos derintis taip pat reikia skirtingai.

Žaislai kūdikiams nuo 4 mėnesių turi būti patenkinantys jų augantį norą pažinti pasaulį. Pastebėta, kad būtent šį mėnesį perkopę vaikai vis labiau kreipia dėmesį į spalvas, nes jau gali skirti įvairius atspalvius, todėl puiku yra ieškoti žaislų su įvairesniu koloritu.

Taip pat tokio amžiaus vaikučiai dažnai sugeba patys apsiversti ir bando sugriebti šalia lovytės esančius daiktus - ant lovytės pakabinami žaislai spiralės bus puiki pramoga, skatinanti įveikti naujus fizinius iššūkius.

Nepamirškite, kad ir Jūsų berniukui, ir mergaitei patiks žaislai malonūs ausiai bei stebinantys unikaliais garsais. Juk tokiu laikotarpiu labai svarbu bandyti atkreipti mažylio dėmesį į naujus garsus ir lytėjimo galimybes.

Tokie žaislai 4 mėnesių kūdikiui kaip minkšti migdukai ar lavinamieji kubai tikrai užims mažylį ir skatins jį susipažinti su naujomis tekstūromis. Aišku, kad tokios detalės svarbios ne tik užsiėmimui, bet ir vaiko ramybei pasiekti - daugybę detalių turintys minkšti žaislai leis mažyliui susikoncentruoti ir nurimti.

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui internetu

Norite, kad žaislai kūdikiams nuo 4 mėnesių atsirastų Jūsų pirkinių krepšelyje? Ieškokite prekių, pasižyminčių puikia kaina ir paprastai surandamų. Tai galite padaryti elektroninėje parduotuvėje “Little Dutch” - čia žaislai vaikams sukategorizuoti ir greitai randami, o pigiau kainuojantis pirkinys pasieks Jus greitai nesukeliant jokių nepatogumų!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje