Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 3 mėnesių kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
10.83€ 11.40€
Be PVM:8.95€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
10.73€ 11.30€
Be PVM:8.87€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.21€ 10.75€
Be PVM:8.44€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
11.40€ 12.00€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
12.49€ 13.15€
Be PVM:10.32€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
12.49€ 13.15€
Be PVM:10.32€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.21€ 10.75€
Be PVM:8.44€
Kolekcija: Flowers & But
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų garsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
11.40€ 12.00€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Sailors Bay
Minkštas ir mielas čiulptuko laikiklis tiks kiekvienam mažyliui. Jis ramina ir padeda saldžiai užmigti. ..
6.75€ 9.65€
Be PVM:5.58€
Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
5.47€ 10.95€
Be PVM:4.52€
Kolekcija: Flowers & But
Šis mielas drugelis taps nauju geriausiu draugu. Kadaise jis buvo mažas vikšras, o dabar tapo gražuoliu drugeliu. Žaislas pagamintas iš minkštų medžiagų, užtikrinančių šiltą ir mielą apkabinimo jausmą. ..
16.44€ 19.35€
Be PVM:13.59€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 59 (5 puslapių)

Pastebėtina, kad dažnai tėveliai savo mažyliams nori rasti kuo prasmingesnių užsiėmimų jau nuo pirmųjų gimimo mėnesių. Tai yra labai pagirtina, nes pirmaisiais vaiko gyvenimo metais kiekvienas mėnesis atneša tiek naujų džiaugsmų, tiek sunkumų, o kiekviena linksmai kūdikio praleista diena didina tikimybę, kad bendra vaiko raida bus maloniai stebinanti ir greita. Žaislai kūdikiams nuo 3 mėnesių yra puikus pasirinkimas norint tai pasiekti.

Kokie žaislai yra tinkami 3 mėnesių kūdikiui?

Galvojate apie tai, kokie gi žaislai 3 mėnesių vaikui yra tinkamiausi? Pateikiame atsakymą - saugūs ir stebinantys mažylį. Ką tai reiškia? Pirmiausia, rinkdami žaislus tokiam mažam vaikui privalome vengti kietų, pernelyg smulkių plastikinių detalių, geriau yra rinktis medinius gaminius arba ieškoti minkštų ir mielų žaislų. Palengvinsite kasdienybę ir vaikui, ir sau - galėsite jaustis ramiau, kad žaislas lengvai nesulūš ir nesužeis mažylio.

Nepamirškite, kad žaislai 3 mėnesių kūdikiui yra gryna pramoga bei lobis tyrinėjimui. Tiek mergaitei, tiek berniukui rūpi daiktai, pasižymintys tekstūromis, su kuriomis dar nebuvo susipažinta, juos gali priblokšti neregėtos ryškios spalvos, o jei su žaislu dar galima sukurti kokią nors melodiją, tai išvis bus užsiėmimas visai dienai.

Taip pat žaislai 3 mėnesių vaikams turi būti skatinantys jų intelektualinę raidą. Žinoma, tai ir vyksta mažyliui žaidžiant su bet kokiais naujais žaislais ir net matant naujus žmones. Tiesiog tokiame amžiuje verta išskirti klausos pojūčių stimuliavimo svarbą. Tai galite padaryti ne tik plonindami ar storindami savo balsą ir dainuodami, bet ir pirkdami tokius žaislus kaip barškučiai ar muzikinės dėžutės. Tokie daiktai stebins savo garsais ir tuo pačiu ramins neužmiegantį mažylį, nes dauguma jų tinkami prisilietimui, apsikabinimams ir paprastiems žaidimams.

Žaislai 3 mėnesių kūdikiui internetu

Nusprendėte, kad Jūsų 3 mėnesių kūdikiui reikia žaislų tinkamų pagal amžių, o visos parduotuvės, kurias aplankėte, nedetalizuoja jokių specifikų, o ir ieškote pirkinio, kuris kainuoja šiek tiek pigiau? Internetu peržiūrėkite “Little Dutch” asortimentą ir tikrai atrasite tai, kas tiks Jūsų vaikui ir nenuskriaus Jūsų piniginės. Puiki kaina ir kokybė čia garantuota!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje