Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui

 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
10.83€ 11.40€
Be PVM:8.95€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
10.73€ 11.30€
Be PVM:8.87€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.21€ 10.75€
Be PVM:8.44€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
11.40€ 12.00€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
12.49€ 13.15€
Be PVM:10.32€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Sailors Bay
Tiesiog judinkite rankytę! Ši apyrankė su barškučiu yra nepaprastai įdomi jūsų kūdikiui! Tiesiog uždėkite ją ant mažylio riešo. Apyrankė papuošta miela žuvėdra, tačiau galima atrasti ir etiketes ir mažą mazgelį, kuris skatina sugriebti ir liesti. Nuostabus žaislas laimingam vaikui...
10.21€ 10.75€
Be PVM:8.44€
Kolekcija: Flowers & But
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų garsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
11.40€ 12.00€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Sailors Bay
Minkštas ir mielas čiulptuko laikiklis tiks kiekvienam mažyliui. Jis ramina ir padeda saldžiai užmigti. ..
9.65€
Be PVM:7.98€
Kolekcija: Ocean
Kas nenorėtų prisiglausti prie banginio? Jis nepaprastai mėgsta kai tu judini jo uodegą! Šis Little Dutch žaisliukas yra maždaug 35 cm ilgio ir nuostabiai minkštas. Audinys pasižymi skirtingomis faktūromis, kurias malonu liesti. Banginis yra gražus vaiko kambario aksesuaras, tačiau labiausiai jis mė..
5.47€ 10.95€
Be PVM:4.52€
Kolekcija: Flowers & But
Šis mielas drugelis taps nauju geriausiu draugu. Kadaise jis buvo mažas vikšras, o dabar tapo gražuoliu drugeliu. Žaislas pagamintas iš minkštų medžiagų, užtikrinančių šiltą ir mielą apkabinimo jausmą. ..
16.44€ 19.35€
Be PVM:13.59€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 59 (5 puslapių)

Neseniai pasaulį išvydę naujagimiai daug miega, tačiau tai nereiškia, kad jie prabudę nereikalauja dėmesio ir naujos veiklos. Pirmaisiais vaiko gyvenimo metais pirkdami žaislus turime atsižvelgti į tai, kiek mėnesių praėjo nuo jo gimimo. Juk galime smarkiai apsirikti rinkdami dovaną 2 mėnesių mažyliui pakankamai nepasidomėję, kas tikrai jam būtų naudinga ir smagu būtent dabar, ir netyčia nupirkę žaislą, su kuriuo jis galėtų užsiimti tik po metų.

Kokie žaislai yra tinkami 2 mėnesių kūdikiui?

Galioja paprasta taisyklė - žaislai kūdikiams nuo 2 mėnesių turi būti paprasti ir lengvi, bet kažkuo išskirtiniai. Tokių kūdikių raida iš esmės yra sensomotorinė. Tai reiškia, kad jiems visos pamokos ir smagumai slypi kasdieniuose dalykuose: prisilietimuose, garsuose bei vaizdiniuose. Dėl šios priežasties geriausia, kad žaislai 2 mėnesių kūdikiui būtų pagaminti iš kelių skirtingų medžiagų, pasižymėtų neįprastomis spalvų paletėmis ar net skleistų kokį nors garsą.

Žaislai 2 mėnesių vaikui pagal lytį

2 mėnesių mergaitei labai patiks švelnios ilgakasės lėlės bei medžiaginės knygelės. Tokiais daiktais ji galės užsiimti ilgai - knygelėje stebins nauji vaizdiniai, o lėlė, kurios tiek suknelė, tiek plaukai yra skirtingų tekstūrų, supažindins su unikaliais lytėjimo pojūčiais.

Kita vertus, 2 mėnesių berniukui nebijokite dovanoti spalvingo barškučio, kuris jį pakerės savo garsu, o prisilietimas prie minkšto žaislo nuramins. Puikiai tinka ir tokie daiktai kaip medžiaginiai kubai, kurie turi daugybę smulkių iškilimų, kurie supažindins vaikutį su neregėtomis formomis.

Iš tiesų, 2 mėnesių kūdikiui žaislas nebūtinai turi tikti pagal lytį - tai turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Svarbiausia, kad žaislai 2 mėnesių vaikui turi būti kuo labiau lavinantys. Tokį kūdikį tikrai nustebins bet kas, tačiau pasistenkite ieškoti tokių žaislų, kurie jungia skirtingas medžiagas, dizainus, tekstūras ir net garsus. Pavyzdžiui, idealiai tinka spalvingas medžiaginis žaislas su mediniu žiedu. Taip kūdikis susipažins su keliais nematytais reiškiniais ir bus stimuliuojami keli jo pojūčiai vienu metu.

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui internetu

Nežinote, kur rasti tokių universalių žaislų? Elektroninė parduotuvė “Little Dutch” siūlo platų prekių vaikams asortimentą. Čia pigiau rasite ir žaislų savo 2 mėnesių vaikui. Užsisakinėjant internetu išsirinkti prekes bus paprasčiau, nes visi produktai tvarkingai suskirstyti į įvairias kategorijas, o kaina čia irgi prieinama ir racionali.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje