Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai mergaitėms

Kolekcija: Adventure
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žavingą Little Dutch barškutį. Linksmas žaislo skambesys skatina rankų ir akių koordinaciją bei skatina kūdikio smalsumą...
9.36€ 9.85€
Be PVM:7.73€
 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
22.95€
Be PVM:18.97€
Kolekcija: Flowers & But
Pats laikas gerti arbatą! Arbatos rinkinys tai puikus vaidmenų žaidimas, lavinantis vaikus, o taip pat įdomus, surengti arbatos vakarėlius su savo lėlėmis ir mielais gyvūnais. Rinkinį sudaro 4 puodeliai, 4 mažos lėkštės, 4 lėkštės ir pastelinių atspalvių arbatinukas, dekoruotas skirtingomis iliustra..
25.25€
Be PVM:20.87€
Kolekcija: Pure & Nature
Išgerkime puodelį arbatos! Išpakuokite mielą iškylos krepšelį ir surenkite nuostabų arbatos vakarėlį su mielu vaivorykštėmis ir natūraliais elementais iliustruotu  arbatos rinkiniu. Žaisdami šiuo arbatos rinkiniu mažieji sužadina vaizduotę ir puikiai ugdo socialinius įgūdžius. Komplektą sudaro ..
24.00€ 25.25€
Be PVM:19.83€
Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Autobusas "Vintage" Autobusas "Vintage"
Naujiena -5 %
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
30.73€ 32.35€
Be PVM:25.40€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.75€
Be PVM:7.23€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 151 (13 puslapių)

Kai reikia išrinkti vaikiškus žaislus, gali iškiltų daug klausimų, pavyzdžiui, kokie žaislai geriausi, kokie žaislai mergaitėms yra geriausi, kad būtų prieinama kaina ir panašiai. Žemiau pateikiame patarimų, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis žaislus skirtingo mažias vaikams, bei įdėjos , ką būtų galima pirkti ar padovanoti mažoms mergaitėms.

Populiariausi žaslai 1 metų mergaitėms

Vienerių metų vaikai jau nebėra kūdikiai ir jie jau išauga iš kūdikių žaislų, kurie neturi daug funkcijų, kurios sužavėtų, nes svarbiausia yra saugumas. Vienerių metų vaikai jau nori įvairesnių stimuliuojančių žaislų. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tokie žaislai neturėtų sudėtingų detalių, kurios galėtų sužeisti vaikus. Ieškokite žaislų, kurie nėra atviri, pavyzdžiui, kaladėlių ir puodelių, su kuriais galima žaisti daugiau nei vienu būdu. Žaidimas šiame amžiuje daugiausia dėmesio skiriamas jutimo tyrimams ir motorinei plėtrai, todėl skirtingos tekstūros žaislai, skatinantys mažas rankas (be abeajo ir burnas) griebtis ir tirti, yra geras pasirinkimas, kaip ir žaislai pradedantiesiems, kurie suteikia galimybę klajoti. Šis amžius taip pat yra tinkamas metas investuoti į atminimo daiktus, kurie išliks ypatingi, kai vaikas užaugs.

Populiariausi žaislai 2 metų mergaitėms

Šio amžiaus vaikai gali naudotis savo smulkia motorika tiksliau, pavyzdžiui, sukrauti, pritvirtinti ir susukti mažesnius gabalėlius. Žaidimasyra būdas vaikas, suprasti juos supantį pasaulį. Dvejų metų vaikai taip pat pradeda labiau domėtis žaidimais su kitais vaikais; paprasti stalo žaidimai gali padėti jiems išmokti dalintis ir keistis. Bet kuris žaislas, leidžiantis 2 metų vaikui slysti, judėti, paspardyti, atšokti ar kitaip išleisti dalį beribės energijos būtų tinkamas pasirinkimas.

Populiariausi žaislai 3 metų mergaitėms

Trejų metų vaikai yra pasirengę žaislams, kurie skatina daugybę vaizduotės žaidimų. Taigi, atviri žaislai, įkvepiantys pasakojimo ir kūrybinio įsitraukimo, yra geresni nei vienos gudrybės poniai. Žaislai ir kostiumai, leidžiantys žaisti vaidmenis ir stalo žaidimus, skatinantys bendrauti grupėje, ugdo 3 metų vaikų socialinius įgūdžius. Kooperaciniai stalo žaidimai, kurių metu žaidėjai siekia bendro tikslo, užuot varžęsi tarpusavyje, idealiai tinka 3 metų vaikams, kurie mokosi laikytis nurodymų, pakaitomis ir dirba grupėje.

Populiariausi žaislai 4 metų

Ketverių metų vaikai mokosi įsisavinti savo aplinką ir derėtis dėl ribų, stumti ribas ir abejoti viskuo. Vienos geriausių dovanų 4 metų vaikams sukelia begalinį vaikų smalsumą, sparčiai tobulėjančius fizinius įgūdžius ir norą suprasti viską, kas juos supa, susijusius su mokslu, technologijomis, inžinerija ir matematika - leidžia ikimokyklinio amžiaus vaikams eksperimentuoti su daiktų stiprumu, dydžiu ir forma bei ištirti priežastis ir pasekmes. Kartu su klasikiniais mediniais kaladėlėmis žaislų, kuriuose yra magnetai, krumpliaračiai, kreivės ir ratai, kūrimas leidžia 4 metų vaikams problemą spręsti savarankiškai.

Galimybė apsipirkti internetu

Apsipirkti internetu renkasi vis daugiau žmonių, ypač šiuo laikotarpiu, kai saugumas yra pagrindinis reikalavimas. Little Dutch elektroninėje parduotuvėje apsipirksite ne tik saugiai, bet ir sutaupysite daug laiko. Taip pat galite sekti visas naujienas ir taip pirmieji sužinoti apie naujausius pasiūlymus už geriausią kainą.

Little Dutch elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairius pasiūlymus skirtingo amžiaus vaikams: saugius lavinamuosius žaislus kaip medinės kaladėles, sustamas piramides, medinį metalafoną, stalo žaidimus, medinis daržovių pjaustymo rinkinys, traukinio trasa, atminties žaidimai, stalo žaidimai ir daug kitų žaislų, kurie ne tik bus puikus laiko praleidimo būdas, bet ir lavins Jūsų vaikų motorinius , socialinius gebėjimus.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje