Meniu
Prekių krepšelis

Delionės vaikams nuo 3 metų

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru -10 %
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.75€ 11.95€
Be PVM:8.88€
Magnetinė dėlionė Jim & Rosa Magnetinė dėlionė Jim & Rosa
Populiaru
Ši magnetinė dėlionė leis pasitelkti vaizduotę kuriant įvairius rūbų derinius, kurie garantuoja smagų žaidimo laiką, kartu mažieji ugdys žodyną ir rankų koordinaciją. Magnetinėje dėlionėje yra 80 mažų magnetų, 6 kortelės Rosa ir 6 kortelės Jim. Dėžutė pagaminta iš tvirto ir patvaraus kartono, kad b..
20.35€
Be PVM:16.82€
Rodo nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Dažnai tėveliai neriasi iš kailio bandydami padėti vaikui mokytis: nesvarbu, ar tai 3-metis darželinukas, ar jau 8-metis pradinukas. Žinoma, tai, kad yra bandoma savo atžalai parodyti teisingą kelią ir linkima tik gero, yra labai gražu bei pagirtina. Tiesiog kartais jauni tėveliai neturėdami pakankamai patirties su skirtingų amžių ir poreikių vaikais nelabai suvokia, kiek iš tiesų gali jų, tarkime, 3 metų vaikas ir kaip tinkamai jam padėti nepersistengiant. Vienas geriausių pasirinkimų, atitinkančių šio amžiaus vaikų grupės poreikius, yra mūsų internetinėje parduotuvėje - dėlionės vaikams nuo 3 metų.

Dėlionės vaikams nuo 3 metų

Jeigu nuo pat vaiko gimimo mėgavotės jo besikeičiančiu, imliu mokymosi procesu, laikotarpis nuo 3 metų Jus taip pat tikrai džiugins. Tokio amžiaus mažyliai pradeda spręsti didesnes problemas, kategorizuoja daiktus ir giliau pažindinasi su spalvomis. Aišku, kad jų poreikiai auga, todėl tikėtina, kad senos dėlionės bei žaislai jų smalsumo ir žinių troškimo jau nepatenkins. “Little Dutch” siūlomos dėlionės vaikams nuo 3 metų išgelbės Jus nuo šios smulkios problemos. Tokie mokomieji žaislai yra pritaikyti būtent šiai amžiaus grupei, nes jau ne tik moko pažinti objektus ar jų išvaizdą, bet ir skatina juos dėlioti logine tvarka. Toks kognityvinis mąstymo lavinimas gerina augančio vaiko atmintį, padeda jam greičiau atskirti bei tvarkyti naują informaciją, susikaupti naujiems, nors ir mažiems, iššūkiams. Aišku, kad jeigu turite vaiką iki 3 metų, kuris yra be galo smalsus ir visos amžiaus grupei skirtos dėlionės jam yra vienas juokas, galite pabandyti jam pateikti didesnių gebėjimų reikalaujančią užduotį. Būtent tokios ir yra dėlionės 3 metų vaikams - priverčiančios pasitelkti daugiau kūrybiškumo bei susitelkimo.

Dėlionės vaikams nuo 3 metų internetu

Išrinkti dėliones vaikams internetu gali tapti sunkia ir komplikuota užduotimi. Nepasiklysite žaislų platybėse ir pirmiausia peržiūrėkite mūsų siūlomą asortimentą, kurį į praktiškiausių produktų vaikams sąrašo viršūnę iškelia stabili kaina, gera kokybė ir malonus aptarnavimas. Dėlionės vaikams nuo 3 metų internetu kainuoja pigiau, o kur geriau jas įsigyti, jei ne “Little Dutch” parduotuvėje?

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje