Meniu
Prekių krepšelis

Delionės vaikams nuo 2 metų

Atraskite zoologijos sodą naudodamiesi Little Dutch dėlione. Medinį galvosūkį sudaro 9 medinės dėlionės detalės su gyvūnais. Linksma dėlionė pagerina rankų ir akių koordinaciją, o dėlionės detales patogu laikyti mažomis rankomis. Tai smagus mažųjų žaidimas...
13.25€
Be PVM:10.95€
Kolekcija: Little Goose
Pabandykite rasti gyvūnus ant savo stalo ir laimėkite šį įdomų šeimos žaidimą! Loto paveikslėlių žaidimas puikiai tinka jūsų mažyliui ir padeda išmokti derinti, susikaupti ir skatina socialinius įgūdžius. Šiame loterijos žaidime yra 24 skirtingi gyvūnai ir lentos 4 žaidėjams. Kiekviena lenta turi s..
10.95€
Be PVM:9.05€
Rodo nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Visi turintys draugų ar giminaičių su mažais vaikais vienaip ar kitaip yra susidūrę su jų kylančiais poreikiais. Žinoma, vienas didžiausių - patenkinti nenuilstantį vaikišką smalsumą. Mažyliams atrodo įdomu įvairios naujos medžiagos, stebina ir nauji garsai bei jų pažinimas, o nelabai kas išvis gali nurungti nustebusio vaiko žvilgsnio pamačius kažką visai netikėto ir jam neįprasto. Būtent dėl šių priežasčių nuo pat gimimo svarbu yra stimuliuoti mažamečio intelektualinį vystymąsi, o ypač į tai atsižvelgti vaikui sulaukus 2 metų.

Dėlionės vaikams nuo 2 metų

Būdami vaiko reikšmingiausi pakeleiviai bei sergėtojai, tėveliai turėtų susimąstyti apie tai, kaip unikaliai skirtingo amžiaus vaikai mato pasaulį. Jei pirmieji 2 metai yra labiau skirti vaiko fizinei raidai bei tobulėjimui, mažyliai nuo 2 metų pradeda lygiagrečiai svarbią intelektinę bei socialinę raidą, kurios negalima nepražiopsoti. Dėlionės vaikams nuo 2 metų yra puikus būdas prisidėti prie individualaus Jūsų vaiko protinių gebėjimų augimo. Nė nepajusitę kaip išsirinkę vaiko širdžiai mielą dėlionę ir atsisėdę kartu su juo jos apžiūrėti, išmokysite jį naujų žodžių ir, nors ir minimaliai, praplėsite jo žodyną. Vaikai iki 2 metų dažniausiai tokio dėmesio detalėms neskiria, labiau reaguoja į tiesioginę meilę jiems, tačiau situacija keičiasi, kai mažyliams sukanka 2 metukai. Dažniau įgarsinami šeimos vardai, vaikas, nors ir nerišliai ir neaiškiai, klausinėja jam svarbių klausimų. Dėlionės 2 metų vaikams atveria jiems naują, dar nepažintą pasaulį, parodo, kokią galybė netikėtumų bei gražių dalykų yra už namų sienų. Vaikai dievina dėliones su gyvūnais, animacinių filmukų veikėjais, o jei tokie žaislai yra įgarsinti, jiems be galo įdomu bandyti atskirti, kuris garsas kam priklauso. Taip dėlionės vaikams ne tik parodo pažinimo kelią, bet ir užima juos ilgam laikui.

Dėlionės vaikams nuo 2 metų internetu

Tai kurgi rasti tokių žaislų savo mylimiems mažyliams? Apsilankykite “Little Dutch” internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite labiausiai Jūsų vaiką kerinčius produktus. Čia pateikiamos dėlionės vaikams nuo 2 metų tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams, o kaina nustelbs visus ieškančius. Pirkdami internetu gaunate prekes pigiau ir sugaištate mažiau laiko, kurį galite skirti savo mažyliui!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje