Meniu
Prekių krepšelis

Delionės vaikams nuo 1 metų

Kolekcija: Sailors Bay
Įdėkite medines detales į tinkamas vietas ir klausykitės bei atraskite įdomių balsų iš žvejų valties. Puikus galvosūkis mokantis įvairių garsų. Tai smagus būdas lavinti vaiko motorinius įgūdžius, erdvinį suvokimą, žodyną ir loginį mąstymą. - Dėlionės dalių skaičius: 7.  - Baterijos (2 x AAA) ne..
25.05€ 26.35€
Be PVM:20.70€
Rodo nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Tikriausiai nerasime vaikų, kurie neišbandė šio smagaus žaidimo – dėlionės. Džiugu, kad dėlionėmis pažaisti nevengia ir suaugusieji, vyresni vaikai, tėveliai, o neretai dėlionės tampa tam tikru hobiu. Dėlionės yra vienas tų užsiėmimų, kuris lavina motorika ir gerina smegenų veiklą. Žinoma, šiandien yra įvairiausių dėlionių, įvairių sudėtingumo lygių ir tipų, todėl svarbu renkantis vieną tokių žaidimų, atkreipti dėmesį į amžiaus rekomendacijas.

Kodėl verta rinktis dėliones?

Dėlionės yra labai universalus žaislas, tačiau svarbu pasirinkti ją teisingai. Pačios paprasčiausios, medinės dėlionės, gali atsidurti vaikučių rankose ir iki vienų metų. Tačiau dažniausiai vaikučiai pradeda dėlioti nuo metų ar vėlesniu laikotarpiu. Delionės vaikams nuo 1 metų paprastai susideda iš kelių detalių, nesudėtingo paveikslėlio. Sulaukus 2-3 metukų, detalių dėlionių rinkiniuose daugėja. Žinoma, dėlionių sudėtingumas priklauso nuo konkretaus mažylio ir to, kiek laiko žadate kartu praleisti, padėdami jam dėlioti. Tokio amžiaus vaikučiams galima rasti medines dėlionės, anksčiau dar buvo populiaru dėlionės knygutės. Tačiau knygytės turi minusą, kad sudėliojus, pavyzdžiui, 4 detales ir verčiant puslapį, detalės išbyra ir tada tampa sudėtingą atskirti keleto puslapių detales.

Kaip įsitraukti į dėlionių žaidimą kartu su mažyliu?

Taigi, dėlionės vienų metų vaikui turėtų būti labai nesudėtingos, iki 9 detalių, su paveikslėliais, kad būtų nesunku sudėlioti. Verta paieškoti dėlionių su patraukliais, įtraukiančiais paveiksliukais, pavyzdžiui, gyvūnai. Daugeliui jaunų tėvelių kyla klausimas, kaip įsitraukti į žaidimą kartu su mažyliu? Viskas tikrai labai paprasta. Pirmuoju atveju galite tiesiog pradėti dėlioti ir sudėlioti keletą detalių, o mažyliui leisti dėlionė pabaigti. Kitu atveju – galite rodyti įvairias detales ir paklausti mažylio: „padėk man surasti, kur yra žirafa?“. Tokiu būdu mažyliui bus lengviau, jis sutelks dėmesį ir kartu su jumis įsitrauks žaidimą.

Ieškokite dėlionių internetu

Vienas paprasčiausių būdų surasti tinkamą žaislą – užsisakyti internetu. Atsiverskite mūsų puslapį Little Dutch ir įsitikinsite, kad siūlome žaislus ir dėliones įvairaus amžiaus mažyliams. Pirkti internetu verta, kadangi visada galite rasti pigiau, sužinoti apie vykstančias akcijas pirmieji. Didžiausias privalumas – gera kaina, platus asortimentas ir greitas pristatymas!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje