Meniu
Prekių krepšelis

Puzles vaikams nuo 3 metų

Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
13.54€ 14.25€
Be PVM:11.19€
Rodo nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Tikrai yra nemažai žmonių, kurie nuvertina tobulėjimo galimybes ir pasiekę tam tikrą gebėjimų lygį pamiršta arba atsisako juos lavinti. Tai yra klaida, kurios negalima daryti - juk bet kokia patirtis ir iššūkiai kažko moko. Ypač, jei kalba eina apie mažamečių vaikų auginimo etapą. Tam, kad Jūsų sūnus ar dukra gyventų pilnavertišką gyvenimą, reikia jų intelektualiniu vystymusi rūpintis nuo ankstyvų dienų - ypatingai stengtis tai daryti nuo 3 metų. Koncentracijos bei atminties lavinimas padės tai padaryti, o puikios pagalbinės priemonės - puzlės vaikams nuo 3 metų.

Puzlės vaikams nuo 3 metų

Atkreipėte dėmesį, kad Jūsų mažylis labai mėgsta užsiimti su įvairiomis dėlionėmis ir vis ieško naujų užduočių? Pats laikas ieškoti kažko naujo - paklausinėkite artimųjų, ar niekas iš jų neturi užsilikusių senų puzlių. Žinoma, tokie vienetai kai kuriems vaikams gali pasirodyti tiek nuobodūs, tiek per sunkūs dėl pakankamai neapgalvoto dizaino, todėl pravartu peržiūrėti naujus variantus. Puzlės vaikams nuo 3 metų internetinėje parduotuvėje “Little Dutch” yra tinkamas pasirinkimas. Paprastas ir mielas jų dizainas leidžia vaikui ne tik gana greitai sudėti puzlę, bet ir pasigrožėti jam įdomiais dalykais - pavyzdžiui, dar nematytais gyvūnais ar augalais. Šios puzlės yra be galo universalios - tokį žaislą kaip dovaną galite nupirkti ir smalsioms mergaitėms, ir nenuilstantiems berniukams, kurie bent trumpam atsisės kartu išspręsti naujai atsiradusią dilemą. Bendrai, puzlės vaikams nuo 3 metų yra tikrai pravartus dalykas, nes būtent tokiame amžiuje, kai mažamečiai iš socialinės perspektyvos yra gana egocentriški, jiems pravartu ugdyti naujas moralines normas. Tokios puzlės tik parodo vaikui, kad norint pasiekti tam tikrą tikslą, reikia įdėti nemažai pastangų ir praeiti daug atskirų mažų žingsnelių.

Puzlės vaikams nuo 3 metų internetu

Puzlės vaikams užsisakant internetu ne tik greitai atkeliauja, bet ir pasižymi geresne kaina. Nudžiuginkite mylimus vaikus tokia dovana, kuri ne tik atrodys įdomiai dėl spalvų paletės, bet ir nejučia lavins jų kertinius gebėjimus, reikalingus teigiamai smalsaus vaiko raidai. “Little Dutch” - parduotuvė, kurioje slepiasi tinkamiausi Jūsų atžalai, pigiau kainuojantys ir nenuviliantys produktai.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje