Meniu
Prekių krepšelis

Puzles vaikams nuo 2 metų

Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
14.25€
Be PVM:11.78€
Rodo nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Puzlės tikrai nėra vien tik linksmybėms ar pramogai – šis žaidimas ypač padeda mažylio raidai. Taip pat šis žaidimas puikiai tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Kuo naudingas žaidimas su puzle?

Puzlės dėliojimas labai naudingas daugeliui sričių. Dėliojimo metu, mažylis ne tik smagiai leidžia laiką, bet tuo pat metu, dirba jo rankučių raumenys, lavinama judesių koordinacija. Rekomenduojama ieškoti tvirtų ir didesnių puzlės detalių, kadangi reikia turėti omenyje, kad detales lies putlūs vaiko pirštukai. Verta žinoti, kad mažyliui detalę paimti padės prie jos pritvirtintas mažas bumbulo formas kauburėlis. Pirmoji vaiko puzlė gali susidėti net ir iš vienos detalės, kad mažylis išmoktų ir žinotų, ką reikia daryti. O vėliau jam augant, didinti detalių skaičių. Puzles vaikams nuo 2 metų dar nėra sudėtingos ir susideda iš 6-16 detalių.

Žaiskite drauge su mažyliu!

Puzlės – tai puikus būdas išmokyti savo mažylį skirti firmas, gyvūnus ar kitus objektus. Bendraukite su juo, taip skatinsite jį kalbėti – galite paprašyti, kad mažylis papasakotų, kas vaizduojama detalėje, kur jis ketina ją dėti. Puzlės padeda lavinti mažylio atmintį. Jeigu mažylis bent vieną kartą sudėliojo puzlę, antrą kartą jis gebės tą padaryti kur kas greičiau. Galite jam padėti įsiminti klausdami, pavyzdžiui „kur turi būti žuvytės uodega?“. Jeigu dėliojate sudėtingesnę puzlę, galite sakyti „reikia dėti lygiakraštę detalę“.

Ieškok puzlių internetu

Vienas paprasčiausių dalykų – išsirinkti puzlę internetu. Visada galima surasti norimą prekę su gera kaina. Patogu, kad vienoje vietoje galite matyti visą prekių asortimentą, sumedžioti puikias nuolaidas ir įsigyti patikusią prekę pigiau. Kai kurie tėveliai sako, kad didžiausias privalumas apsipirkinėjimo internetu yra tai, kad nereikia švaistyti brangaus laiko belaukiant eilėse. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje Little Dutch rasite išties puikių dėlionių, skirtų mažyliams ir jų tėveliams. Žaidimas skatins pažinti gyvūnas, jį supančią aplinką, ieškoti, surasti ir netgi nugalėti. Galėsite leisti laiką ir žaisti drauge, sustiprinti ryšį su savo mažyliu ir išmokysite žaisti drauge.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje