Meniu
Prekių krepšelis

Puzles vaikams

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Kur yra zuikio mama? Ar matėte žąsies lizdą? Šioje mieloje dėlionėje yra gražių gyvūnų  ant dėlionės dalių. Tobulas žaidimas jūsų mažyliui. Porų radimas padės jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, susikaupti ir žingsnis po žingsnio ugdyti galvosūkius. Tai būdas lavinti vaiko erdvinį suvokimą ..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Flowers & But
Ši dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės yra didelės ir pagamintos iš tvirto kartono...
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
15.65€
Be PVM:12.93€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru -10 %
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.75€ 11.95€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
24.15€
Be PVM:19.96€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
8.55€ 14.25€
Be PVM:7.07€
Rodo nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Šiandien puzles vaikams tampa itin populiaria dovana bet kokia proga. Jų būna pačių įvairiausių: edukacinių, puzzle iš mažų detalių, medinių kaladėlių. Dėlionės vaikams pagamintos iš medžio ar popieriaus. Dėlionės sukurtos tiek kūdikiams, tiek mergaitėms ar berniukams. Toks žaidimas sukurtas specialiai vaikams kaip lavinamasis įrankis, kuris ugdo jų suvokimą, motoriką, lavina rankyčių miklumą ir gerina koordinaciją.

Kaip išrinkti puzles vaikams?

Beveik visus žaislus vaikams renkamės pirmiausia atsižvelgdami į amžių, suvokimą ir gebėjimus. Ne išimtis ir dėlionės. Dažniausiai pirmosios puzlės yra skirtos vaikams nuo 1 metų, kurie geba sukoncentruoti dėmesį bent trumpam laikui. Jos sukurtos paprastos, nesudėtingos, kad būtų galima visai nesunkiai sudėlioti. Rekomenduojama pirkti medines dėliones, kurios yra skirtos 1 metų vaikams, kadangi jos patvarios, atsparios smūgiams, pagamintos iš draugiškų aplinkai medžiagų. Nustebsite, tačiau medinių dėlionių būna pačių įvairiausių spalvų, formų ir funkcijų – jos loginės, skatinančios pažinti spalvas ir formas. Smulkių detalių puzles – tradicinės, kurias mes ir įsivaizduojame, kai išgirstame žodį „puzlė“, skirtos nuo 3-5 metų vaikučiams. Galite rasti nuo 50 detalių iki 2000 ar daugiau. Detalių kiekį galite išrinkti įsižvelgiant į mažylio gebėjimus susikaupti. Vienos naujausių ir įdomiausių dėlionių yra tos, kurias galima sustatyti tam tikrą formą – gyvatėlę, bokštą, laivą ar kitą paveikslėlį su kontūrais. Žinoma, kai kurios puzlės susideda iš ypač daug detalių, todėl kai kuriose šeimose puzlės dėliojimas tapo gražia tradicija. Tokiu būdu ne tik vaikučiai turi smagią veiklą, bet ir gali pabūti su savo tėvais.

Įsigykite puzles vaikams internetu

Tiems, kurie turi vaikus, tikrai sudėtinga ištaikyti progą ir apsilankyti parduotuvėse. O ką ir kalbėti apie ilgas valandas praleistas besirenkant žaislus. Pirkdami internetu, rasite platų dėlionių vaikams asortimentą, įvairaus sudėtingumo, skirtingo detalių skaičiaus. Dažniausiai stengiamės surasti norimą prekę kuo pigiau, su ypatingais pasiūlymais. Mes pirkėjams siūlome platų puzlių vaikams asortimentą už prieinamą kainą. Taip pat labai patogu, kad užsakyta prekė ateina ypatingai greitai ir ilgai laukti tikrai nereikia.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje