Meniu
Prekių krepšelis

Mediniai žaislai mergaitėms

Kolekcija: Adventure
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
14.52€ 15.35€
Be PVM:12.00€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.75€
Be PVM:7.23€
Medinis darbastalis iš Little Dutch puikiai tiks kiekvienam vaikui. Šiame rinkinyje yra mediniai įrankiai ir daug dalykų, kuriuos galima sujungti. Rinkinį sudaro 48 dalys, įskaitant plaktuką, veržliaraktį, atsuktuvą, vadovą, pjūklą, veržles ir varžtus bei lentą. ..
149.95€
Be PVM:123.93€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
15.65€
Be PVM:12.93€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
43.95€
Be PVM:36.32€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Kokio aukščio galite pastatyti bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, kol jis nenukris? Šis Little Dutch Jenga žaidimas yra puikus užsiėmimas visai šeimai. Šis žaidimas gerina Jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką. Pirma, jūs pastatote bokštą, sudėdami visas kaladėles. T..
16.55€
Be PVM:13.68€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Essentials
Medinis kavos aparatas iš Little Dutch turi 10 dalių. Jį sudaro du puodeliai, du šaukštai ir penkios kavos kapsulės, kurios yra lungo, kapučino, latte macchiato, juoda kava ir espreso. Kavos aparatas puikiai tinka Little Dutch virtuvėje ir puikiai tinka derinti, pavyzdžiui, su Little Dutch skrudintu..
34.75€
Be PVM:28.72€
Kolekcija: Essentials
Norite kavos? Ar norėtumėte sausainio ar pyrago? Su šiuo mielu mediniu Little Dutch kavos rinkiniu  turėsite vietą žaisti namuose. Tapkite tikra barista ir kavos aparatu paruoškite puodelį kapučino savo mamai ir tėčiui. Arba vietoj to įkurkite mieliausią kavinę, kurioje gausite pačių skaniausių..
65.95€
Be PVM:54.50€
Pakvieskite draugus, šeimos narius ir lėles į savo kirpyklą ir sukurkite išskirtines šukuosenas. Gražiame Little Dutch kirpėjo rinkinyje yra viskas, ko reikia mažam kirpėjui. Į šį žaislų rinkinį įeina visi reikalingi mediniai įrankiai, tokie kaip žaislinės žirklės, plaukų džiovintuvas, tiesintuvas, ..
41.33€ 43.50€
Be PVM:34.16€
Mielas gyvūnėlių ir kitų aksesuarų rinkinys, gali būti puikus priedas prie medinio lėlių namo...
12.00€
Be PVM:9.92€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 47 (4 puslapių)

Mediniai žaislai daugumai tėvų ar senelių sukelia atsiminimus apie vaikystę, nerūpestingas dienas. Geriausias būdas savo jaunuosius supažindinti su praeities vertybėmis yra tas vertybes jiems ne tik parodyti bet ir leisti patirti. Mūsų parduotuvėje parduodami mediniai žaislai mergaitėms yra puikus būdas perduoti patirtį kurią jautė praeito amžiaus vaikai.

Medinių žaislų nauda mergaitėms

Pastaruoju metu vis populiarėjantys mediniai žaislai, kai kurių manymu turi kur kas daugiau naudos vaikams negu plastmasiniai, didelį efektą sukeliantys ir greitai atsibostantys žaislai. Mediniai žaislai sukurti mergaitėms skatina jų smalsumą, emocijų reiškimą. Lyginant su plastmasiniais, moksliškai įrodyta, kad mediniai žaislai sukuria ryšį su vaiku, dėl to jie taip greitai neatsibosta. Vaizduotės lavinimas yra vienas iš svarbiausių medinių žaislų savybių kuri vaiką skatina kurti garsus, istoriją, atrasti mediniam žaislui tikslą ir vietą pasaulyje.

Kokybiški mediniai žaislai mergaitėms

Mediniai žaislai pasižymi savo saugumu dėl kokybiškai apdirbamų ir pritvirtinamų detalių, įvairaus amžiaus mergaitės galės džiaugtis žaislais kol jų tėvai bus užtikrinti, kad jos yra saugios ir nesusižeis su aštria plastmasine žaislo dalimi, taip pat prieš perkant nereikės pergyventi dėl nekokybiškų ar kenksmingų medžiagų kurios būna naudojamos plastmasiniams žaislams gaminti.

Dar viena medinių žaislų savybė kuri džiugina daugumą tėvelių, yra patvarumas. Nupirkus medinį žaislą jis išlieka ilgam, įgauna prasmę, tampa neatsiejama jo vaikystės dalimi. Žaislai gaminami iš kokybiškų medžiagų, dėl to ilgai išlaiko pradinę išvaizdą.

Mergaitiški mediniai žaislai internetu

Littledutch.lt internetinėje parduotuvėje galite atrasti itin platų medinių žaislų pasirinkimą mergaitėms už konkurencingą kainą. Siekiantiems sutaupyti, siūlome sekti mūsų puslapio naujienas ir pirmiems sužinoti apie taikomas nuolaidas. Pas mus parduotuvėje rasite namų rinkinius, medinius lavinamuosius žaislus lėles, muzikinius instrumentus pagamintus iš medžio kurios galime pasiūlyti savo klientams pigiau, kad būtų laimingi ne tik vaikai, bet ir tėvai. Pirkdami internetu taupote ne tik laiką, kurį galėtumėte skirti savo atžaloms, bet ir finansus.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje