Meniu
Prekių krepšelis

Mediniai žaislai mergaitėms

Kolekcija: Adventure
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.75€
Be PVM:7.23€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Šis klasikinis lėlių namas garantuoja daugybę smagių žaidimų. Tvirtas medinis rėmas turi mielas mėlynas langines ir mėlyną stogą, kurį galima nuimti, kad būtų matomas antras aukštas, o stogo plokštė iš tikrųjų yra sodas! Namas gali būti dekoruojamas norimu stiliumi, naudojant pridedamus lipdukus. Gr..
134.00€
Be PVM:110.74€
Mielas gyvūnėlių ir kitų aksesuarų rinkinys, gali būti puikus priedas prie medinio lėlių namo...
12.00€
Be PVM:9.92€
Rinkinys susideda iš mielų virtuvės baldų ir kitų aksesuarų, kurie puikiai tinka mediniame lėlių namelyje. Pridedami lipdukai, kurie padės sukurti išskirtinį dizainą...
13.20€
Be PVM:10.91€
Kolekcija: Wild Flowers
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
29.65€
Be PVM:24.50€
Lenktynių trasa, Pure & Nature Lenktynių trasa, Pure & Nature
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Vaikai linksmai praleis laiką su Little Dutch medine lenktynių trasa iš Pure & Nature kolekcijos. Automobiliai takeliais leidžiasi žemyn. Lenktynių trasa lavina akių-rankų koordinaciją...
30.75€
Be PVM:25.41€
Su šia medine armonikėle mažieji galės kurti gražiausias melodijas. Armonikėlė yra saugi ir patvari. Įtraukite šią armonikėlę į medinių muzikos instrumentų kolekciją - ji puikiai derės su kitais instrumentais...
8.75€
Be PVM:7.23€
Atraskite zoologijos sodą naudodamiesi Little Dutch dėlione. Medinį galvosūkį sudaro 9 medinės dėlionės detalės su gyvūnais. Linksma dėlionė pagerina rankų ir akių koordinaciją, o dėlionės detales patogu laikyti mažomis rankomis. Tai smagus mažųjų žaidimas...
13.25€
Be PVM:10.95€
Kolekcija: Adventure
Linksma Little Dutch medinė figūrų rūšiuoklė su zoologijos sodo gyvūnų iliustracijomis. Mažylio užduotis, skirtingų formų medines figūras sudėti į jų skylutes. Šis žaidimas stimuliuoja rankų ir akių koordinaciją ir skatina jūsų vaiką atpažinti figūras bei spalvas. Galimos dvi spalvos: mėlyna ir roži..
17.55€
Be PVM:14.50€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 55 (5 puslapių)

Mediniai žaislai daugumai tėvų ar senelių sukelia atsiminimus apie vaikystę, nerūpestingas dienas. Geriausias būdas savo jaunuosius supažindinti su praeities vertybėmis yra tas vertybes jiems ne tik parodyti bet ir leisti patirti. Mūsų parduotuvėje parduodami mediniai žaislai mergaitėms yra puikus būdas perduoti patirtį kurią jautė praeito amžiaus vaikai.

Medinių žaislų nauda mergaitėms

Pastaruoju metu vis populiarėjantys mediniai žaislai, kai kurių manymu turi kur kas daugiau naudos vaikams negu plastmasiniai, didelį efektą sukeliantys ir greitai atsibostantys žaislai. Mediniai žaislai sukurti mergaitėms skatina jų smalsumą, emocijų reiškimą. Lyginant su plastmasiniais, moksliškai įrodyta, kad mediniai žaislai sukuria ryšį su vaiku, dėl to jie taip greitai neatsibosta. Vaizduotės lavinimas yra vienas iš svarbiausių medinių žaislų savybių kuri vaiką skatina kurti garsus, istoriją, atrasti mediniam žaislui tikslą ir vietą pasaulyje.

Kokybiški mediniai žaislai mergaitėms

Mediniai žaislai pasižymi savo saugumu dėl kokybiškai apdirbamų ir pritvirtinamų detalių, įvairaus amžiaus mergaitės galės džiaugtis žaislais kol jų tėvai bus užtikrinti, kad jos yra saugios ir nesusižeis su aštria plastmasine žaislo dalimi, taip pat prieš perkant nereikės pergyventi dėl nekokybiškų ar kenksmingų medžiagų kurios būna naudojamos plastmasiniams žaislams gaminti.

Dar viena medinių žaislų savybė kuri džiugina daugumą tėvelių, yra patvarumas. Nupirkus medinį žaislą jis išlieka ilgam, įgauna prasmę, tampa neatsiejama jo vaikystės dalimi. Žaislai gaminami iš kokybiškų medžiagų, dėl to ilgai išlaiko pradinę išvaizdą.

Mergaitiški mediniai žaislai internetu

Littledutch.lt internetinėje parduotuvėje galite atrasti itin platų medinių žaislų pasirinkimą mergaitėms už konkurencingą kainą. Siekiantiems sutaupyti, siūlome sekti mūsų puslapio naujienas ir pirmiems sužinoti apie taikomas nuolaidas. Pas mus parduotuvėje rasite namų rinkinius, medinius lavinamuosius žaislus lėles, muzikinius instrumentus pagamintus iš medžio kurios galime pasiūlyti savo klientams pigiau, kad būtų laimingi ne tik vaikai, bet ir tėvai. Pirkdami internetu taupote ne tik laiką, kurį galėtumėte skirti savo atžaloms, bet ir finansus.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje