Meniu
Prekių krepšelis

Mediniai žaislai berniukams

Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.75€
Be PVM:7.23€
Automobilio trasa "Ocean" Automobilio trasa "Ocean"
Populiaru
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
29.65€
Be PVM:24.50€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
67.87€ 71.45€
Be PVM:56.09€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
15.65€
Be PVM:12.93€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
43.95€
Be PVM:36.32€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Kolekcija: Pure
Ar kur nors kyla gaisras? Greitai atidarykite duris ir paleiskite gaisrinę mašiną. Kiekvienoje iš medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių.  Rinkinį sudaro 12 dalių. Gaisrinė gali būti priedas prie XXL traukinio trasos...
32.95€
Be PVM:27.23€
Kolekcija: Ocean
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Pakvieskite draugus, šeimos narius ir lėles į savo kirpyklą ir sukurkite išskirtines šukuosenas. Gražiame Little Dutch kirpėjo rinkinyje yra viskas, ko reikia mažam kirpėjui. Į šį žaislų rinkinį įeina visi reikalingi mediniai įrankiai, tokie kaip žaislinės žirklės, plaukų džiovintuvas, tiesintuvas, ..
43.50€
Be PVM:35.95€
Mielas gyvūnėlių ir kitų aksesuarų rinkinys, gali būti puikus priedas prie medinio lėlių namo...
12.00€
Be PVM:9.92€
Rinkinys susideda iš mielų virtuvės baldų ir kitų aksesuarų, kurie puikiai tinka mediniame lėlių namelyje. Pridedami lipdukai, kurie padės sukurti išskirtinį dizainą...
13.20€
Be PVM:10.91€
Lenktynių trasa, Pure & Nature Lenktynių trasa, Pure & Nature
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Vaikai linksmai praleis laiką su Little Dutch medine lenktynių trasa iš Pure & Nature kolekcijos. Automobiliai takeliais leidžiasi žemyn. Lenktynių trasa lavina akių-rankų koordinaciją...
30.75€
Be PVM:25.41€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 41 (4 puslapių)

Norite savo berniuką nudžiuginti mediniais žaislais? Little dutch internetinėje parduotuvėje siūlome platų medinių žaislų pasirinkimą įvairaus amžiaus vaikams. Pastaruoju metu vis populiarėjantys mediniai žaislai užima vis didesnes parduotuvių lentynų dalis ir tai parodo, kad praeityje naudoti žaislai yra prasmingesni, naudingesni vaikams už naujuosius, greitai susidomėjimą prarandančius žaislus.

Kuo mediniai žaislai berniukams yra ypatingi?

Medinius žaislus turėjo daugelis dabartinių tėvų, senelių ir ko gero dar dabar prisimena su kokiu žaislu žaidė jaunystėje, tuo tarpu dabartiniai vaikai nesukuria tokio ryšio su žaislais kokį turėdavo jų tėvai. Mediniai žaislai, nors ir paprasti, bet išsiskiria iš įprastų žaislų, kurie greitai sugenda, arba vaikas praranda susidomėjimą jais. Mediniai žaislai skirti berniukams padeda ne tik lavinti jutiminius pojūčius, bet ir užmezga ryši su vaiku. Medinis žaislas neturi specialiųjų efektų, dėl to vaikas pats lavindamas savo vaizduotę įprasmina žaislo buvimą ir sukuria jam naudą, būtent dėl šitos priežasties mediniai žaislai berniukams yra itin naudingi vystant savo vaizduotę.

Mediniai žaislai yra ypatingai tvirti lyginant su plastmasiniais, dėl to vaikas galės ilgai juo džiaugtis. Taip pat svarbu paminėti, kad medinių žaislų natūralumas, paprastumas sukuria saugumą berniukui žaidžiant su žaislu. Kokybiškai apdirbtos ir pritvirtintos detalės nesužeis vaiko jam bežaidžiant. Visi parduodami žaislai atitinka aukščiausius saugumo standartus, dėl to galėsite būti ramūs dėl savo mažylių.

Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad iš natūralių medžiagų pagamintas žaislas yra naudingas lavinant vaiko pojūčius, taip pat tai naudinga priemonė norint, kad vaikas žaizdamas labiau lavintų savo fantaziją.

Pirkite berniukiškus medinius žaislus internetu

Apsipirkdami internetu jūs taupote ne tik įsigydami prekes kurios littledutch savo klientams siūlo už itin patrauklią kainą, bet ir negaišite laiko važiuodami į fizines parduotuves. Užsakytos prekės per kelias dienas pasieks jūsų durų slenkstį, o jaunieji namų gyventojai bus, kaip niekad laimingi. Internetinėje parduotuvėje greitai rasite platų prekių asortimentą, kuris yra pritaikytas kiekvienai mažylių amžiaus grupei, tad nereikės papildomai domėtis ar žaislas yra tinkamas.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje