Meniu
Prekių krepšelis

Mediniai žaislai

Kolekcija: Adventure
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.75€
Be PVM:7.23€
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
29.65€
Be PVM:24.50€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
71.45€
Be PVM:59.05€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Pure
Ar kur nors kyla gaisras? Greitai atidarykite duris ir paleiskite gaisrinę mašiną. Kiekvienoje iš medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių.  Rinkinį sudaro 12 dalių. Gaisrinė gali būti priedas prie XXL traukinio trasos...
32.95€
Be PVM:27.23€
Švęskite gimtadienius šiuo nuostabiu gimtadienio tortu. Papuoškite šį tortą vaisiais ir plakta grietinėle ir dalinkitės juo su savo svečiais. Šiame 26 dalių torto rinkinyje „XL“ yra torto padėklas, 6 pyrago gabalėliai, nuimamos žvakės, torto mentelė, įvairios dekoracijos ir skaičiai nuo 1 iki 5...
25.25€
Be PVM:20.87€
Pacientai pasijus geriau, jei turėsite šį gydytojo reikmenų krepšį, kuriame yra viskas, ko reikia. Mažieji gali matuoti temperatūrą, patikrinti širdies ritmą ir kraujospūdį, sutvarstyti žaizdas. Tai žaidimas, kuris parodo, kad vizitas pas gydytoją nėra baisus!..
29.95€
Be PVM:24.75€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Šis klasikinis lėlių namas garantuoja daugybę smagių žaidimų. Tvirtas medinis rėmas turi mielas mėlynas langines ir mėlyną stogą, kurį galima nuimti, kad būtų matomas antras aukštas, o stogo plokštė iš tikrųjų yra sodas! Namas gali būti dekoruojamas norimu stiliumi, naudojant pridedamus lipdukus. Gr..
134.00€
Be PVM:110.74€
Mielas gyvūnėlių ir kitų aksesuarų rinkinys, gali būti puikus priedas prie medinio lėlių namo...
12.00€
Be PVM:9.92€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 86 (8 puslapių)

Mediniai žaislai turi kažką išskirtinai užburiančio, net tėveliai atsimena savo vaikystę ir gali pasigirti juos turėję. Vaikai ypač mėgsta su jais žaisti ir smagiai leisti laiką, kadangi mediniai žaislai yra labai universalūs. Jie yra paprasti, tačiau daugiafunkciniai ir nepaprastai naudingi pažintiniam, socialiniam ir fiziniam vaikų vystymuisi. Medinių žaislų nauda vystymuisi yra tiriama ir patvirtinta profesionalų. Žemiau pateikiame keletą iš daugelio privalumų, kodėl mediniai žaislai vaikams ir naudingi.

Sensorinė raida

Organinis medinių žaislų paviršius, jų formos, tūrio ir svorio jutimas ir visa šių žaislų suteikiama patirtis, vaiko smegenyse sukuria sudėtingus neurologinius ryšius ir pagerina jų atmintį. Tyrinėdami pasaulį lytėjimo pojūčiu, vaikai sugeba atpažinti pagrindinius pasaulio elementus: karštą ar šaltą, lipnų ar šiurkštų, šlapią ar sausą, minkštą ar standų. Mediena gali įkaisti ir pasiekti šilumą, taip pat turi švelnų natūralų kvapą. Tai ypač naudinga jaunesniems vaikams, kurie atranda ir tyrinėja pasaulį ne tik liečiant ir matant, bet ir kvepiant bei dedant daiktus į burną, todėl mediniai žaislai gali tapti išties organišku žaidimo pratęsimu, patenkinti jauną smalsų protą. Dėl šios priežasties, ypač dažnai naudojami mediniai žaislai kūdikiams. Mažylis pasaulį pažįsta per burną, o medinis žaisliukas vienas iš būdų susipažinti su šia natūralia medžiaga.

Sumažina nerimą

Vaikiški mediniai žaislai labai raminantys ir patrauklūs tiek išvaizda, tiek pačia tekstūra. Tyrimai rodo, kad vaikai žaisdami su mediniais žaislais patiria ramesnį ir naudingesnį žaidimą nei iš bet kurios kitos medžiagos. Iš organinių medžiagų pagamintų žaislų tyrinėjimas ir žaismas leidžia vaikams atsipalaiduoti žaidimo metu. Plastikiniai ir ryškūs žaislai gali per daug stimuliuoti, sukelti stresą ir sukelti vaiko išsekimą, palyginti su minimalistiniu, pastelinių spalvų ir neįkyriu medinių žaislų pobūdžiu. Rezultatas – vaikas įtraukiamas į kokybišką vaizduotės žaidimą. Būtent tokius žaislus rasite internetinėje parduotuvėje Little Dutch, kurioje asortimentą sudaro lietuviški mediniai žaislai.

Kalbos ugdymas

Sensorinis žaidimas leidžia vaikams išbandyti naujus būdus kalbėti apie pasaulį. Tai palaiko jų kalbos vystymąsi ir skatina efektyviai bendrauti su kitais žaidžiant. Kartu su naudingais ir minimalistiniais medinių žaislų atributais, kurie suteikia universalumo ir skatina vaizduotę, vaikas yra įkvėptas išreikšti naujas spalvingas emocijas ir daug naujų jam kylančių idėjų.

Mediniai žaislai užtikrina saugumą

Plastikiniai žaislai gali lengvai sulūžti, palikdami aštrius kraštus ir mažas detales, kurios gali pakenkti vaikui, ypač jei jie yra tokio amžiaus, kai viskas, su kuo susiduria, patenka į burną. Mediena, tvirta ir tokiu būdu kelia mažiau rizikos. Mediniai žaislai yra ne tik saugesni už plastikinius žaislus, bet ir mediena kaip medžiaga gali būti naudinga vaiko sveikatai ir gerovei. Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad ryšys su gamta kontaktuojant su mediena gali pagerinti psichinę ir fizinę mažylių savijautą. Ataskaitoje pažymima, kad ypač švietimo erdvėse (kur dažnai randama medinių žaislų) padidėjo mokymosi lygis, pagerėjo bandymų rezultatai, susikaupimas ir lankomumas.

Ieškokite medinių žaislų internetu

Ieškokite medinių žaislų savo mažyliui internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje Little Dutch surasite platų įvairiausių žaislų asortimentą. Suprantame, kad mūsų klientams kaina ir kokybė ypač svarbu todėl stengiamės pasiūlyto tobulą jų santykį. Ieškantiems pigiau, patariame sekti nuolaidas ir akcijas, o tai padaryti internetu itin paprasta! Little Dutch siūlo beveik 100 įvairiausių medinių žaislų. Neabejotinai, mediniai žaislai skirti tiek kūdikiams, tiek vyresniems vaikams, todėl siūlome įvairaus sudėtingumo žaidimų. Žaidimas kaladėlėmis, mediniai traukinukai, gimtadienio tortas, stumdomas žaislas – tai tik maža dalis iš spalvingų žaislų gausios, kurią mes siūlome.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje