Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
15.65€
Be PVM:12.93€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Kokio aukščio galite pastatyti bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, kol jis nenukris? Šis Little Dutch Jenga žaidimas yra puikus užsiėmimas visai šeimai. Šis žaidimas gerina Jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką. Pirma, jūs pastatote bokštą, sudėdami visas kaladėles. T..
16.55€
Be PVM:13.68€
Kolekcija: Essentials
Norite kavos? Ar norėtumėte sausainio ar pyrago? Su šiuo mielu mediniu Little Dutch kavos rinkiniu  turėsite vietą žaisti namuose. Tapkite tikra barista ir kavos aparatu paruoškite puodelį kapučino savo mamai ir tėčiui. Arba vietoj to įkurkite mieliausią kavinę, kurioje gausite pačių skaniausių..
65.95€
Be PVM:54.50€
Tai yra kortų žaidimas. Ant kiekvienos kortos yra išspausdintas linksmas gyvūnas. Žaidimas padeda pažinti gyvūnus ir kur jie gyvena, taip pat lavina mažųjų atmintį ir koncentraciją...
7.65€
Be PVM:6.32€
Kolekcija: Ocean
Ant šio minkšto Little Dutch žaidimų kilimėlio kūdikiai atsidurs spalvingame povandeniniame pasaulyje. Gyvūnai, kriauklės ir augalai laukia kol bus atrasti. Kūdikiai neturės laiko nuobodžiauti. Puikiai tinka naudoti žaidimų aikštelėje ar pasiimti keliaujant...
65.95€
Be PVM:54.50€
Kolekcija: Essentials
Gręžkite ir prisukite! Su šiuo mediniu žaisliniu grąžtu galite pataisyti beveik bet ką. Koks jūsų pirmasis „pasidaryk pats“ projektas? Pasirinkite vieną iš trijų keičiamų galų, pritvirtinkite prie grąžto galo ir pradėkite savo projektą. Norėdami valdyti grąžtą, pasukite ratą gale ir tikrai tapkite s..
20.35€
Be PVM:16.82€
Kolekcija: Essentials
Ką šiandien mums paruoš mažasis šefas? Paruoškite visus skaniausius patiekalus šia medine virtuvėle. Palepinkite savo šeimą ar savo mėgstamas lėles ir mielus žaislus ypač skaniu naminiu maistu. Naudodami keptuvę, puodą ir virtuvės reikmenis galite gaminti maistą ir tapti tikru virtuvės šefu! Galite ..
155.95€
Be PVM:128.88€
Rodo nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

3 metų mažylis visus tėvelius džiugina savo guvia fizine raida. Tik kartu ateina suvokimas, kad judrus vaikas, kuriam šie pokyčiai yra nauji ir atveriantys galimybę toliau klaidžioti, tikrai neduos ramybės aplinkiniams. Jeigu galvojote, kad galėsite ramiai vidurdienį išgerti puodelį kavos, smarkiai klystate - vaikštantis, bėgantis ir daug geriau pusiausvyrą laikantis vaikas nuolat ieškos veiklos ir stengsis į ją įtraukti Jus. Nenusiminkite - pradėkite ieškoti progų, kaip paskatinti ne tik savo atžalos fizinę, bet ir intelektinę raidą. Lavinamieji žaislai nuo 3 metų suteiks Jums užsitarnautą poilsio minutę bei pagilins vaiko suvokimą apie jį supantį pasaulį.

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų

Jei apsisprendėte, kad raida, kurią šiame vaiko amžiuje norite stiprinti labiausiai, yra kognityvinė (pažintinė), pats laikas galvoti, ką pigiau galima išsirinkti iš galybės siūlomų prekių. Šiaip kiekvienas lavinamasis žaislas turi tam tikrą ypatingumą ir padeda mažyliui gilinti žinias. Net paprastas pliušinis meškiukas gali mokyti vaiką - tokius žaislus jie šiltai globoja, aiškinasi, kas tai per būtybė, ir laiko juos arti, kai dėl kažko pasidaro nejauku ir nemalonu. Taip nejučia gali būti įteigiama emocinė empatija bei netgi praplečiamas žodynas apie gyvūnus. Žinoma, tokie lavinamieji žaislai nuo 3 metų kaip puzlės ar dėlionės turbūt suteikia daugiau. Vaikas užsiimdamas su jais pradeda plėsti savo koncentracijos galimybes, o kai kurios dėlionės priverčia jį išeiti iš komforto zonos ir gerinti atmintį, kai siekiant pabaigti žaidimą reikia galvoti, kur kokios detalės yra padėtos. Dažnai 3 metų vaikai pradeda reikšti norą žaisti su kitais mažyliais, todėl galite ieškote lavinamųjų žaidimų tinkančių žaisti keliese. Taip užtikrinsite vaiko sveiką socialinę raidą ir gerinsite mažylio bendradarbiavimo įgūdžius.

Lavinamieji žaislai nuo 3 metų internetu

Ieškodami žaislų internetu galime greitai pasimesti svetainėse, kuriose nėra aiškiai nurodyta, kokio amžiaus vaikams žaislai yra skirti. Norintiems išvengti tokių sugluminimų rekomenduojame peržiūrėti “Little Dutch” internetinį puslapį, kuriame aptiksite puikius lavinamuosius žaislus, pasižyminčius racionalia kaina bei kasdien iš naujo stebinančius Jūsų 3-metį mažylį.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje