Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai nuo 2 metų

Kolekcija: Flowers & But
Kur yra zuikio mama? Ar matėte žąsies lizdą? Šioje mieloje dėlionėje yra gražių gyvūnų  ant dėlionės dalių. Tobulas žaidimas jūsų mažyliui. Porų radimas padės jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, susikaupti ir žingsnis po žingsnio ugdyti galvosūkius. Tai būdas lavinti vaiko erdvinį suvokimą ..
7.89€ 13.15€
Be PVM:6.52€
Kolekcija: Flowers & But
Ši dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės yra didelės ir pagamintos iš tvirto kartono...
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
15.65€
Be PVM:12.93€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
11.95€
Be PVM:9.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
39.55€ 43.95€
Be PVM:32.69€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
8.55€ 14.25€
Be PVM:7.07€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Kolekcija: Little Goose
Šis medinis, lavinamasis kubas vaikams siūlo daug iššūkių. Kiekvienoje pusėje yra iliustracijų iš kolekcijos „Little Goose“ ir veiklos - formų rūšiavimas, galvosūkiai ir smagi spiralę. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą...
50.35€
Be PVM:41.61€
Kolekcija: Wild Flowers
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
30.00€
Be PVM:24.79€
Gaminkime jei jūsų mažyliui patinka kepti vakarienę orkaitėje arba kepti kiaušinį keptuvėje. Virtuvėlėje yra nedidelė kriauklė su maišytuvu, puodas ir keptuvė (taip pat ir keptas kiaušinis), taip pat indai ir maisto ruošimo reikmenys: pipirų ir druskos plaktuvai. Šią mielą mažą virtuvėlę lengva neši..
51.55€
Be PVM:42.60€
Kolekcija: Flowers & But
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su gėlės paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės dekoruotos iliustracijomis iš kolekcijos "Flowers & Butterflies". Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą ..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 19 (2 puslapių)

Jūsų vaikui neseniai suėjo 2 metukai? Sveikiname, jis jau įpusėjo ankstyvosios vaikystės etapą, o tai parodo kasdien stebindamas vis naujais įgūdžiais. Juk keista matyti lengvus savarankiškumo požymius, kai tik neseniai turėjote jam padėti beveik kiekviename žingsnyje. Visgi, dauguma tėvelių šio laikotarpio prisibijo, nes jis savotiškai panašus į daug vėliau ateinančią paauglystę. Mažylį kamuoja dažnos nuotaikų kaitos - vieną minutę jis švelnus ir meilus, kitą jau irzlus ir piktas. Svarbu prisiminti, kad tai yra natūralu ir pernelyg nesikrimsti, nes vaikas šį etapą pereis gana savarankiškai ir greitai. Žinoma, toks paskatinimas vaikui kaip lavinamieji žaislai nuo 2 metų iš Jūsų pusės visada yra laukiamas.

Lavinamieji žaislai nuo 2 metų

Pirkdami naujus žaislus vaikui pergalvokite, kokią funkciją jie atlieka, ko išmoko? Jauname amžiuje naudingi yra visokie žaislai, nes vaikas susidomi viskuo, kas nauja ir nematyta, tačiau mažyliui greitai augant ir besipažindinant su pasauliu jo poreikiai auga. Įdėmiai išanalizuokite jo aplinkos supratimą, atsirandantį kartu su žaislais, su kuriais jis praleidžia daugiausiai laiko. Jeigu vaikas vis dar nelabai moka kategorizuoti daiktų, tokią paskirtį atliekantis lavinamasis žaislas būtinai turi atsirasti Jūsų pirkinių krepšelyje! Pavyzdžiui, dėlionėmis ar puzlėmis vaiką galite mokyti, kaip atrodo gyvūnai ar augalai, o vėliau bandyti išmokyti dar konkretesnio suvokimo - tarkim, parodyti naminius ir laukinius gyvūnus. Tokie lavinamieji žaislai nuo 2 metų kaip medinės kaladėlės irgi yra puikus pasirinkimas. Tokio amžiaus vaikai įprastai jau gana tvirtai vaikšto ir bando siekti naujų fizinių užmojų. Kaladėlės tik sustiprins jų laikyseną ir įgūdžius - juk jas vaikui reikia neštis iš vienos vietos į kitą ir dalių yra nemažai. Taip pat, jei statinys gautųsi palyginti aukštas, tai paskatintų mažylį stiebtis, kas irgi yra puikus tokio amžiaus vaiko fizinis progresas. Aišku, rinkitės natūralių medžiagų žaislus - būtent medis yra tobulas variantas, kadangi smalsus ir stiprus 2 metų vaikas plastiką gali perlaužti ir juo susižeisti.

Lavinamieji žaislai nuo 2 metų internetu

Dabar galvojate, kur rasti geriausius organiškos kilmės žaislus savo mažyliui internetu? Lavinamieji žaislai nuo 2 metų “Little Dutch” parduotuvėje yra būtent tokie, o ir kainuoja pigiau nei žaislai fizinėse parduotuvėse, kuriose sugaištumėte pusę dienos. Prieinama kaina bei aukšta kokybė - mūsų parduotuvės svarbiausi ypatumai. Išsirinkite prekes savo vaikui čia ir ilgai džiaukitės savo pasirinkimu!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje