Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai mergaitėms

Kolekcija: Adventure
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
15.35€
Be PVM:12.69€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
15.35€
Be PVM:12.69€
Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
21.95€
Be PVM:18.14€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Tai yra kortų žaidimas. Ant kiekvienos kortos yra išspausdintas linksmas gyvūnas. Žaidimas padeda pažinti gyvūnus ir kur jie gyvena, taip pat lavina mažųjų atmintį ir koncentraciją...
7.65€
Be PVM:6.32€
Kolekcija: Ocean
Šie kubeliai ir kamuoliukai su jūrų gyvūnais iš „Ocean“ kolekcijos padeda skatinti mažylio motoriką. Mielas ir spalvingas, skirtingų tekstūrų dizainas yra įdomus žaisti...
19.25€
Be PVM:15.91€
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
18.65€
Be PVM:15.41€
Kolekcija: Ocean
Šis minkštas, dygsniuotas Little Dutch lavinamasis žaidimų kilimėlis yra kriauklės formos, bei puikiai tinkantis kūdikiams. Spalvingi, linksmų jūros gyvūnų, žaislai ant arkų skatina kūdikius juos liesti ir atrasti. Žaislai gali būti nuimami, todėl kūdikis taip pat gali žaisti vežimėlyje...
65.95€
Be PVM:54.50€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 42 (4 puslapių)

Norite nustebinti savo dukrą nauju žaislu, bet nenorite išlaidauti daiktams, kurie tikite, kad neduos didelės naudos? Pirmiausia, apsvarstykite, koks pirkinys būtų tinkamiausias atsižvelgiant į jos amžių, norus bei Jūsų, kaip tėvų, svajones. Natūralu, kad artimieji visada nori, kad vaikus supanti aplinka juos mokytų ir tobulintų, todėl geriausia ieškoti variantų, kurie būtent tai ir darys, nepamirštant ir mažylio poreikių. Lavinamieji žaislai mergaitėms suteiks naujų naudingų žinių ir kurį laiką užims jų minčių procesą nauja užduotimi.

Lavinamieji mergaitiški žaislai 

Dauguma tėvelių rinkdami bet kokius daiktus vaikams išsigąsta: o kas, jeigu vaikas jam skirtą pirkinį paims ir numes, visai jo nebrangindamas? Ypač dažnai tokį akibrokštą pateikia užsispyrusios mergaitės, atsisakančios žaisti su nauju žaislu dėl kokios nors netinkančios smulkmenos. Šios problemos išvengimo garantuoti negalime, nes vaikai pasižymi egocentriškumu ir daug dalykų jų pasąmonėje turi vykti pagal juos, tačiau tikrai verta apgalvoti būdus, kurie gali palengvinti tokią situaciją. Paklauskite savęs: kas būtent šiuo metu mano dukrai aktualu ir ko ji galėtų iš to išmokti? Galbūt mergaitei labai rūpi daikto spalva - peržiūrėkite, su kuriais žaislais jos praleista daugiausiai laiko, nebijokite paklausti, kas vaiką žavi. Dažnai tai būna rožinės spalvos atspalviai arba kiti ryškūs variantai - mergaitės mėgsta oranžinę, violetinę bei geltoną. Lavinamasis žaislas, kurio spalvą mažylė garbina, daug labiau įtrauks ir atliks savo paskirtį - gerinti vaiko intelektinius įgūdžius. Lavinamieji žaislai mergaitėms skiriasi ir tematika - viena mieliau gilins žinias apie laukinius gyvūnus, kita apie drabužius, o dar kita apie gėles. Dėl šių priežasčių, ypač, jei Jūsų atžalai yra daugiau nei 3 metukai, labai svarbu stebėti jos elgseną ir reakcijas į įvairias detales, paaiškinimus, kodėl vienas daiktas mielesnis nei kitas. Taip tikrai yra mažiau tikėtina, kad prašausite pirkdami žaislą, o vaiko progresas dar labiau žavės.

Lavinamieji žaislai mergaitėms internetu

Jaunų vaikų augantis užsispyrimas bei kartu mažėjanti tikimybė, kad daiktas tiks ir patiks, turėtų paskatinti Jus susirūpinti perkamų žaislų kaina. “Little Dutch” asortimente esantys lavinamieji žaislai mergaitėms palepins pigiau kainuojančių prekių ieškančius tėvelius. Internetu užsisakyta detalė atkeliaus greitai ir be jokių rūpesčių!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje