Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai mergaitėms

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Kur yra zuikio mama? Ar matėte žąsies lizdą? Šioje mieloje dėlionėje yra gražių gyvūnų  ant dėlionės dalių. Tobulas žaidimas jūsų mažyliui. Porų radimas padės jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, susikaupti ir žingsnis po žingsnio ugdyti galvosūkius. Tai būdas lavinti vaiko erdvinį suvokimą ..
7.89€ 13.15€
Be PVM:6.52€
Kolekcija: Flowers & But
Ši dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės yra didelės ir pagamintos iš tvirto kartono...
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
15.65€
Be PVM:12.93€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
11.95€
Be PVM:9.88€
Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
24.15€
Be PVM:19.96€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
39.55€ 43.95€
Be PVM:32.69€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
8.55€ 14.25€
Be PVM:7.07€
Kokio aukščio galite pastatyti bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, kol jis nenukris? Šis Little Dutch Jenga žaidimas yra puikus užsiėmimas visai šeimai. Šis žaidimas gerina Jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką. Pirma, jūs pastatote bokštą, sudėdami visas kaladėles. T..
16.28€ 19.15€
Be PVM:13.45€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 63 (6 puslapių)

Norite nustebinti savo dukrą nauju žaislu, bet nenorite išlaidauti daiktams, kurie tikite, kad neduos didelės naudos? Pirmiausia, apsvarstykite, koks pirkinys būtų tinkamiausias atsižvelgiant į jos amžių, norus bei Jūsų, kaip tėvų, svajones. Natūralu, kad artimieji visada nori, kad vaikus supanti aplinka juos mokytų ir tobulintų, todėl geriausia ieškoti variantų, kurie būtent tai ir darys, nepamirštant ir mažylio poreikių. Lavinamieji žaislai mergaitėms suteiks naujų naudingų žinių ir kurį laiką užims jų minčių procesą nauja užduotimi.

Lavinamieji mergaitiški žaislai 

Dauguma tėvelių rinkdami bet kokius daiktus vaikams išsigąsta: o kas, jeigu vaikas jam skirtą pirkinį paims ir numes, visai jo nebrangindamas? Ypač dažnai tokį akibrokštą pateikia užsispyrusios mergaitės, atsisakančios žaisti su nauju žaislu dėl kokios nors netinkančios smulkmenos. Šios problemos išvengimo garantuoti negalime, nes vaikai pasižymi egocentriškumu ir daug dalykų jų pasąmonėje turi vykti pagal juos, tačiau tikrai verta apgalvoti būdus, kurie gali palengvinti tokią situaciją. Paklauskite savęs: kas būtent šiuo metu mano dukrai aktualu ir ko ji galėtų iš to išmokti? Galbūt mergaitei labai rūpi daikto spalva - peržiūrėkite, su kuriais žaislais jos praleista daugiausiai laiko, nebijokite paklausti, kas vaiką žavi. Dažnai tai būna rožinės spalvos atspalviai arba kiti ryškūs variantai - mergaitės mėgsta oranžinę, violetinę bei geltoną. Lavinamasis žaislas, kurio spalvą mažylė garbina, daug labiau įtrauks ir atliks savo paskirtį - gerinti vaiko intelektinius įgūdžius. Lavinamieji žaislai mergaitėms skiriasi ir tematika - viena mieliau gilins žinias apie laukinius gyvūnus, kita apie drabužius, o dar kita apie gėles. Dėl šių priežasčių, ypač, jei Jūsų atžalai yra daugiau nei 3 metukai, labai svarbu stebėti jos elgseną ir reakcijas į įvairias detales, paaiškinimus, kodėl vienas daiktas mielesnis nei kitas. Taip tikrai yra mažiau tikėtina, kad prašausite pirkdami žaislą, o vaiko progresas dar labiau žavės.

Lavinamieji žaislai mergaitėms internetu

Jaunų vaikų augantis užsispyrimas bei kartu mažėjanti tikimybė, kad daiktas tiks ir patiks, turėtų paskatinti Jus susirūpinti perkamų žaislų kaina. “Little Dutch” asortimente esantys lavinamieji žaislai mergaitėms palepins pigiau kainuojančių prekių ieškančius tėvelius. Internetu užsisakyta detalė atkeliaus greitai ir be jokių rūpesčių!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje