Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai berniukams

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Kur yra zuikio mama? Ar matėte žąsies lizdą? Šioje mieloje dėlionėje yra gražių gyvūnų  ant dėlionės dalių. Tobulas žaidimas jūsų mažyliui. Porų radimas padės jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, susikaupti ir žingsnis po žingsnio ugdyti galvosūkius. Tai būdas lavinti vaiko erdvinį suvokimą ..
13.15€
Be PVM:10.87€
Kolekcija: Flowers & But
Ši dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės yra didelės ir pagamintos iš tvirto kartono...
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
15.65€
Be PVM:12.93€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru -10 %
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.75€ 11.95€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Christmas
Surinkite šią nuostabią Kalėdų dėlionę. Sudėkite visas 35 dalis tinkamoje vietoje, kad sukurtumėte didžiulę 93 cm. dėlionę. Eglutę puošia elniai, triušiai ir jų draugai. Ši XL dydžio dėlionė taip pat pagerina jūsų vaiko koncentraciją ir rankų bei akių koordinaciją...
24.15€
Be PVM:19.96€
Kolekcija: Ocean
Kiekvienoje kubo „Ocean“ pusėje yra skirtingos iliustracijos, formų rūšiuoklės, galvosūkiai. Kiekviena veikla lavina smulkiąją motoriką yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas yra svarbus ugdant vaiko suvokimą, dėmesį, atmintį, mąstymą ir kalbą, o vėliau ir sk..
39.55€ 43.95€
Be PVM:32.69€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
8.55€ 14.25€
Be PVM:7.07€
Kolekcija: Essentials
Ar jums reikia pagalbos buityje? Ne bėda, į pagalbą atskuba mažasis pagalbininkas su savo įrankių dėžute. „Little Dutch“ įrankių dėžę sudaro 20 įrankių. Ši medinė įrankių dėžė suteiks pramogų jūsų mažajam meistrui. Vaikas žaidžia ir tuo pačiu metu mokosi smulkiosios motorikos.Įrankių dėžutę suda..
29.95€
Be PVM:24.75€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 59 (5 puslapių)

Ieškote naujų laiko praleidimo galimybių savo mažyliui? Rinkimo proceso metu galvokite ne tik apie vaiko amžių, bet ir apie jo išreiškiamus norus. Aišku, tikrai svarbu atsižvelgti į raidos etapą, kuriame yra Jūsų mažylis - tai pasakys metukų skaičius. Juk jis kaip kelrodė žvaigždė gali parodyti, kokius gebėjimus dabar būtina tobulinti. Neretai paaugęs vaikas pats pradeda kelti sąlygas ir prašyti to, ko nori būtent jis. Berniukui išrinkti žaislą dažniausiai būna lengviau nei mergaitei, bet tai tikrai nereiškia, kad nereikia plačiau pasidomėti, kas tiktų būtent jam. Galų gale, kiekvieno vaiko mąstysena ir norai gali kardinaliai skirtis nepaisant lyties ar net amžiaus.

Lavinamieji berniukiški žaislai 

Kaip išrinkti tinkamą žaislą savo berniukui? Ieškote pigiau siūlomų variantų ir nenorite skirti pusės dienos vien naršymui internete ir ilgai paieškai? Apsispręskite paprastus kriterijus - spalva, medžiaga, kaina ir paskirtis yra puiki pradžia. Norite, kad pirkinys ne tik dalyvautų žaidimo aikštelėje kaip naujas veikėjas, bet ir tikitės, kad išmokys Jūsų mažylį kažko naujo? Lavinamieji žaislai berniukams būtent tai ir garantuoja. “Little Dutch” asortimente gausu įvairių spalvų pliušinukų ir dėlionių, tad bus ganėtinai lengva rasti savo sūnaus mėgstamą atspalvį. Berniukus dažnai labiausiai žavi žydra spalva, bet, tikėtina, puikiai tiks ir žali, ir žemės spalvos daiktai. Svarbiausia, žinoma, yra tokią informaciją išgauti iš vaiko - galbūt jam miela būtų ir veltui vien mergaitiška laikoma rožinė spalva. Kalbant apie žaislo tipą, geriausia pirkti tai, kas stiprina jau turimus įgūdžius - pavyzdžiui, medinės kaladėlės be galo patiks tiems berniukams, kurie labai mėgsta konstruoti naujas struktūras. Tai prisidės tiek prie fizinės vaiko raidos, tiek padės jam tobulinti loginių ir kūrybinių sprendimų darymą. Taip pat lavinamieji žaislai berniukams gali būti naujų gebėjimo atsiradimo paskata. Įsigiję spalvingą skaičiuotuvą galite parodyti savo vaikus elementariausius skaičiavimo pagrindus, kuriuos pateikti linksmai yra be galo svarbu tam, kad išlaikytumėte jo dėmesį.

Lavinamieji žaislai berniukams internetu

Apgalvojus visas detales jau galima pradėti daug paprastesnę paiešką - peržiūrėkite parduotuvės “Little Dutch” pasiūlymus. Pas mus internetu galite užsisakyti naujus ir kokybiškus žaislus, kurie džiugins Jūsų šeimą ištisus metus!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje