Meniu
Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai berniukams

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
15.35€
Be PVM:12.69€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
15.35€
Be PVM:12.69€
Spiralinis bokštas suteiks daug džiaugsmo. Bokštas susideda iš penkių atspalvių dalių, iš kurių jūsų mažylis gali lengvai sustatyti bokštą. Padėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinio laiptelio ir pažiūrėkite, kaip jie rieda žemyn. Spiralinis bokštas yra lavinantis, gerina rankų ir akių koordinacij..
21.95€
Be PVM:18.14€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Tai yra kortų žaidimas. Ant kiekvienos kortos yra išspausdintas linksmas gyvūnas. Žaidimas padeda pažinti gyvūnus ir kur jie gyvena, taip pat lavina mažųjų atmintį ir koncentraciją...
7.65€
Be PVM:6.32€
Kolekcija: Ocean
Šie kubeliai ir kamuoliukai su jūrų gyvūnais iš „Ocean“ kolekcijos padeda skatinti mažylio motoriką. Mielas ir spalvingas, skirtingų tekstūrų dizainas yra įdomus žaisti...
19.25€
Be PVM:15.91€
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
18.65€
Be PVM:15.41€
Kolekcija: Ocean
Šis minkštas, dygsniuotas Little Dutch lavinamasis žaidimų kilimėlis yra kriauklės formos, bei puikiai tinkantis kūdikiams. Spalvingi, linksmų jūros gyvūnų, žaislai ant arkų skatina kūdikius juos liesti ir atrasti. Žaislai gali būti nuimami, todėl kūdikis taip pat gali žaisti vežimėlyje...
65.95€
Be PVM:54.50€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 42 (4 puslapių)

Ieškote naujų laiko praleidimo galimybių savo mažyliui? Rinkimo proceso metu galvokite ne tik apie vaiko amžių, bet ir apie jo išreiškiamus norus. Aišku, tikrai svarbu atsižvelgti į raidos etapą, kuriame yra Jūsų mažylis - tai pasakys metukų skaičius. Juk jis kaip kelrodė žvaigždė gali parodyti, kokius gebėjimus dabar būtina tobulinti. Neretai paaugęs vaikas pats pradeda kelti sąlygas ir prašyti to, ko nori būtent jis. Berniukui išrinkti žaislą dažniausiai būna lengviau nei mergaitei, bet tai tikrai nereiškia, kad nereikia plačiau pasidomėti, kas tiktų būtent jam. Galų gale, kiekvieno vaiko mąstysena ir norai gali kardinaliai skirtis nepaisant lyties ar net amžiaus.

Lavinamieji berniukiški žaislai 

Kaip išrinkti tinkamą žaislą savo berniukui? Ieškote pigiau siūlomų variantų ir nenorite skirti pusės dienos vien naršymui internete ir ilgai paieškai? Apsispręskite paprastus kriterijus - spalva, medžiaga, kaina ir paskirtis yra puiki pradžia. Norite, kad pirkinys ne tik dalyvautų žaidimo aikštelėje kaip naujas veikėjas, bet ir tikitės, kad išmokys Jūsų mažylį kažko naujo? Lavinamieji žaislai berniukams būtent tai ir garantuoja. “Little Dutch” asortimente gausu įvairių spalvų pliušinukų ir dėlionių, tad bus ganėtinai lengva rasti savo sūnaus mėgstamą atspalvį. Berniukus dažnai labiausiai žavi žydra spalva, bet, tikėtina, puikiai tiks ir žali, ir žemės spalvos daiktai. Svarbiausia, žinoma, yra tokią informaciją išgauti iš vaiko - galbūt jam miela būtų ir veltui vien mergaitiška laikoma rožinė spalva. Kalbant apie žaislo tipą, geriausia pirkti tai, kas stiprina jau turimus įgūdžius - pavyzdžiui, medinės kaladėlės be galo patiks tiems berniukams, kurie labai mėgsta konstruoti naujas struktūras. Tai prisidės tiek prie fizinės vaiko raidos, tiek padės jam tobulinti loginių ir kūrybinių sprendimų darymą. Taip pat lavinamieji žaislai berniukams gali būti naujų gebėjimo atsiradimo paskata. Įsigiję spalvingą skaičiuotuvą galite parodyti savo vaikus elementariausius skaičiavimo pagrindus, kuriuos pateikti linksmai yra be galo svarbu tam, kad išlaikytumėte jo dėmesį.

Lavinamieji žaislai berniukams internetu

Apgalvojus visas detales jau galima pradėti daug paprastesnę paiešką - peržiūrėkite parduotuvės “Little Dutch” pasiūlymus. Pas mus internetu galite užsisakyti naujus ir kokybiškus žaislus, kurie džiugins Jūsų šeimą ištisus metus!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje