Meniu
Prekių krepšelis

Medinės kaladėlės

Kolekcija: Adventure
Šios Little Dutch medinės kaladėlės kibirėlyje yra būtinos kiekvienam vaikui. Kibirėlis su 50 vnt. Medinių, skirtingų raštų bei spalvų iš “Adventure” kolekcijos. Vaikai galės statyti iš kaladėlių bokštus, namus. Patogus kibirėlis užtikrins kaladėlių nešiojimą iš vienos vietą į kitą. Šios kaladėlės g..
24.75€
Be PVM:20.45€
Kolekcija: Adventure
Šios medinės statymo kaladėlės yra skirtos ne tik žaidimui bet ir kūrybiškumui lavinti. Kaladėlės yra skirtingų formų, spalvų bei raštų ir gali būti naudojamos įvairiems fasadams. Tai gali būti puiki dekoracija vaikų kambariui. Kaladėlių rinkinyje yra 18 kaladėlių iš kurių susideda skirtingi 3 pavei..
19.75€
Be PVM:16.32€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi...
23.51€ 24.75€
Be PVM:19.43€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi. ..
23.51€ 24.75€
Be PVM:19.43€
Rodo nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Medinės kaladėlės yra žinomas kaip universalus ir lavinamasis žaislas vaikams. Tikriausiai, kiekvienas vaikas galėtų pasigirti, kad jo žaislų lentynose puikuojasi medinės kaladėlės. Tiesa ta, kad medinės kaladėlės vaikams ypač padeda lavinti kūrybinį mąstymą, vaizduotę, erdvinį suvokimą, logiką, padeda pažinti spalvas, figūras bei lavina motorikos rankų koordinacijos įgūdžius.

Ne tik linksmybėms, bet ir sveikatai

Akių ir rankų koordinacija – tai keletas iš daugelio gebėjimų, kuriuose lavina medinės kaladėlės. Siekdamas statyti ir derinti kaladėles, mažylis akimis pradeda ieškoti skirtumų, tokių, kaip spalvos, šešėliai, kontūrai. Kaladėlių dėliojimas padeda mažyliui suvokti, kad iš mažų detalių įmanoma sudėti vieną didesnį kūrinį, kurį jis gali sukurti pats, pasitelkdamas savo vaizduotę.

Kaip pasirinkti tinkamas kaladėles?

Vienas svarbiausių dalykų – medžiagos iš kurių pagamintas žaislas. Žinoma, daugeliui tėvelių apie tai ir sakyti nereikia, kadangi šiandien internetinėje erdvėje apstu informacijos apie palankias kūdikiui medžiagas bei tas, kurių pirkti tikrai nereikia. Mediena – natūrali ir visais laikais vertinama, kokybiška medžiaga iš kurios gaminama daugelis žaislų. Medinės kaladėlės ne išimtis.

Dar vienas būtinas dalykas yra atkreipti dėmesį į amžiaus rekomendacijas.Medinės kaladėlės skirtos kūdikiams ar mažyliams iki 1 metų yra stambesnės, jas paprasta dėlioti, jų mažiau. Mažyliui augant, detalių skaičius daugėja, kaladėlių statybos sudėtingėja – atsiranda įvairių formų, spalvų, dydžių.

Ieškokite Little Dutch parduotuvėje

Norite pajusti tikrą smagumą apsipirkinėjant? Apsilankykite elektroninėje Little Duch parduotuvėje ir apžiūrėkite platų kokybiškų žaislų mažyliams asortimentą. Pirkti internetu verta, kadangi įsigyti prekę galite akimirksniu, o ji operatyviai bus pristatomą jūsų nurodytu adresu. Patogu, kad vienu metu galite apžiūrėti visą žaislų asortimentą ir nebijoti, kad gražiausi ir populiariausi žaislai bus nupirkti ir jų neberasite lentynose. Akcijos ir kaina – dar vienas privalumas. Periodiškai vykstančias nuolaidas lengva pastebėti vos apsilankius elektroninėje parduotuvėje. Renkantis žaislus internetu, jums patinkančias prekes galite įsigyti pigiau. Taigi, vieni vertina mažesnę ir patrauklesnę kainą, o kiti savo laiką. Ne paslaptis, kad daugelis tėvelių nemėgsta lankytis parduotuvėse, kadangi auginant mažylius, ši veikla tampa itin sudėtinga.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje