Meniu
Prekių krepšelis

Didelės kaladėlės vaikams

Kolekcija: Ocean
Šie kubeliai ir kamuoliukai su jūrų gyvūnais iš „Ocean“ kolekcijos padeda skatinti mažylio motoriką. Mielas ir spalvingas, skirtingų tekstūrų dizainas yra įdomus žaisti...
17.32€ 19.25€
Be PVM:14.32€
Kolekcija: Adventure
Šios medinės statymo kaladėlės yra skirtos ne tik žaidimui bet ir kūrybiškumui lavinti. Kaladėlės yra skirtingų formų, spalvų bei raštų ir gali būti naudojamos įvairiems fasadams. Tai gali būti puiki dekoracija vaikų kambariui. Kaladėlių rinkinyje yra 18 kaladėlių iš kurių susideda skirtingi 3 pavei..
19.75€
Be PVM:16.32€
Kolekcija: Little Goose
Vaikai mokosi žaismingai skaičiuoti nuo 1 iki 10 naudodamiesi šiomis kaladėlėmis. Kubus puošia mažoji žąsis ir jo draugai, gyvenantys aplink tvenkinį kaimo pakraštyje. Sudėkite kaladėles vertikaliai, kad pastatytumėte aukštą bokštą, arba išdėstykite horizontaliai, kad sužinotumėte apie dydžius. Įdė..
20.85€
Be PVM:17.23€
Rodo nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Paaugę vaikai vis neatstoja nuo Jūsų, kad nori naujų žaislų, bet suvokiate, kad nuvykę į parduotuvę nupirksite dar vieną pliušinį žaislą į numestų daiktų kolekciją? Ankstyvojoje vaikystėje, etape, kuris trunka maždaug nuo 3 metų iki 6 metų, mūsų mažyliai būna labai egoistiški ir labai daug reikalauja. Paaiškinti, kad ne visi norai gali būti išpildomi, kartais gali tapti sunku, tad, jei jau galvojate apie naujus žaislus savo vaikui nuraminti, rinkitės kažką kokybiško ir naudingo vaiko intelektinei raidai.

Didelės vaikiškos kaladėlės 

Jei bijote, kad su nauju žaislu savo vaikui neįtiksite, ieškokite kažko visai naujo ir smagaus. Pavyzdžiui, didelės kaladėlės vaikams kelia netikėtą žavesį - juk jiems patinka turėti daugybę daiktų, o jeigu kaladėlės dar ir skiriasi spalvomis ar formomis, išvis nuostabu! Įdomu tai, kad vaikams dažnai patinka ne kiek pats žaislas, kiek jo atsinešimo ar prižiūrėjimo procesas - būtent kaladėlių atsinešimas po kelias rankoje taps tikra pramoga mažyliams, kurie nenustygsta vietoje.

Kokia yra didelių kaladėlių nauda vaikams?

Per daug nesinervinkite dėl tvarkos namuose - kaladėlės gali turėti atskirą dėžę, į kurią bus gražiai sudėtos. Net jei tvarkysitės Jūs, nepamirškite, kad didelės kaladėlės vaikams suteikia vaikams užburiantį pažinimo džiaugsmą. Jeigu kaladėlės yra papuoštos gyvūnais ar drabužiais, galite vaiką mokyti naujų pavadinimų. Jeigu jos pažymėtos skaičiais, tai žaidimas su jomis tikrai prisidės prie pirmųjų įgytų skaičiavimo pagrindų. Svarbiausia, ieškokite galimybių kaladėlėmis savo vaiką kažko išmokyti. Bendrai, yra įrodyta, kad kaladėlės skatina vaikų kūrybinius sprendimus bei dėliojant drauge su broliu ar seserimi pamoko bendradarbiavimo įgūdžių. Skirtingų formų didelės kaladėlės gali veikti kaip savotiška puzlė ar dėlionė - tai nejučia parodo mažyliui koncentracijos svarbą, norint skirtingas formas sudėti į vieną.

Didelės kaladėlės vaikams internetu

Parduotuvių, kuriose neseniai lankėtės, asortimentas nepasižymėjo nei racionalia kaina, nei gera kokybe? Geriau ieškokite sau tinkamų pirkinių pigiau internetu - įsigykite dideles kaladėles vaikams “Little Dutch” elektroninėje parduotuvėje ir džiaukitės kartu su savo mažyliu!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje