Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikui

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
15.65€
Be PVM:12.93€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
14.58€ 15.35€
Be PVM:12.05€
Kūrybos žaidimas Kūrybos žaidimas
Populiaru -5 %
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
17.72€ 18.65€
Be PVM:14.64€
Ši magnetinė dėlionė leis pasitelkti vaizduotę kuriant įvairius rūbų derinius, kurie garantuoja smagų žaidimo laiką, kartu mažieji ugdys žodyną ir rankų koordinaciją. Magnetinėje dėlionėje yra 80 mažų magnetų, 6 kortelės Rosa ir 6 kortelės Jim. Dėžutė pagaminta iš tvirto ir patvaraus kartono, kad b..
17.55€
Be PVM:14.50€
Rodo nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Beveik visi auginantys ir prižiūrintys vaikus dažnai vienbalsiai sutaria, kad 3 metų vaikas ir jo elgsena yra be galo įdomi stebėti. Galima sakyti, kad tai unikaliausias ir linksmiausias etapas. Juk tokiame amžiuje mažyliai yra neblogai pažengę ir elgiasi ekspresyviau, darydami daug juokingų klaidų. Fizinėje raidoje tokie vaikai yra labai patobulėję, nes lipa laiptais, bando šokinėti ir daug bėgioja. Progresas būna atsiradęs ir pažintinėje srityje: 3-mečiai pradeda labiau suvokti formas, spalvas bei daugumą žodžių. Nors pažanga reikia džiaugtis, taip pat svarbu yra toliau tenkinti mažylio smalsumą - edukaciniai žaislai 3 metų vaikams yra skirti būtent tam.

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 3 metų vaikams?

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikams išgelbės nė vieną tėvelių porą - toks pirkinys bent trumpam užims vaiką, besielgiantį diktatoriškai ir pastoviai prašantį dėmesio ir veiklos. Žinoma, tikėtina, jog su šiais žaislais jam padėti kartais irgi reikės, tačiau nepamirškite kitos su pirkiniu ateinančios naudos - tobulinama Jūsų mažylio kognityvinė raida.

Įvairūs kūrybiniai žaidimai bus puikus variantas bet kuriam 3 metų vaikui. Šio amžiaus vaikus visada žavi detalių gausa ir gražios ryškios spalvos. Svarbiausia, kad vaikas, užsiimantis tokiais žaidimais, dažnai turi ieškoti loginių arba kūrybinių sprendimų, tad gali būti lavinamas tiek jo kritinis mąstymas, tiek vaizduotė.

Dėlionės ir puzlės taip pat tiks tokiems nenustygstantiems vietoje ir smalsiems mažyliams patenkinti. Gamtos ar animacinių veikėjų vaizdiniai sustiprins norą prisėsti prie dėlionės ir bandyti gauti bendrą vaizdą. Tėveliai turėtų žinoti, kad toks žaislo tipas labai tinka vaikų atminties bei koncentracijos lavinimui. Tokiu būdu mažyliams taip pat diegiamas suvokimas, kad siekiant tam tikro tikslo reikia apgalvoti nemažai dalykų ir žengti nemažai žingsnių.

Edukaciniai žaislai 3 metų vaikams internetu

Dabar žinote, kokius žaislus geriausia rinktis savo vaikui, bet vis dar nesate užtikrinti kur? “Little Dutch” asortimentas internetu patenkins visus Jūsų lūkesčius - prieinama kaina, gera kokybė bei Jūsų vaiko laimė čia yra garantuoti. Įsigykite pigiau - džiaukitės ilgiau!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje