Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui

Kolekcija: Flowers & But
Kur yra zuikio mama? Ar matėte žąsies lizdą? Šioje mieloje dėlionėje yra gražių gyvūnų  ant dėlionės dalių. Tobulas žaidimas jūsų mažyliui. Porų radimas padės jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, susikaupti ir žingsnis po žingsnio ugdyti galvosūkius. Tai būdas lavinti vaiko erdvinį suvokimą ..
7.89€ 13.15€
Be PVM:6.52€
Kolekcija: Flowers & But
Ši dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingos dėlionės. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui lavinti smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės yra didelės ir pagamintos iš tvirto kartono...
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Kiek dabar valandų? Šis lavinamasis, medinis laikrodis išmokys jūsų mažylį pirmųjų žinių apie laiką. Jame yra judančios rodyklės ir 12 skirtingų formų skaičių kaladėlių. Kiekvienas kaladėlė yra iliustruota skirtingu piešiniu. Laikrodis puikiai tinka mokytis spalvų, skaičių ir formų. Jie išmoks skaič..
15.65€
Be PVM:12.93€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
11.95€
Be PVM:9.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Ši mažoji olandiška dėlionė yra puiki pirmoji dėlionė 2 metų ir vyresniems vaikams. Dėžutėje yra 6 skirtingi galvosūkiai su pavyzdžiais. Dėlionės susideda iš 3–5 dalių, kurios leidžia jūsų vaikui palaipsniui lavinti smulkiąją motoriką ir dėlionės surinkimo įgūdžius. Smagus būdas lavinti vaiko rankin..
14.86€ 15.65€
Be PVM:12.28€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
8.55€ 14.25€
Be PVM:7.07€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Kolekcija: Wild Flowers
Kiekviename kubo pusė turi skirtingas iliustracijas iš "Wild Flowers" kolekcijos. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą. Šis žaislas sužadina vaikų smalsumą ir suteikia daug linksmybių. Mažylio smulkiosios motorikos ugdymas..
40.75€ 47.95€
Be PVM:33.68€
Kolekcija: Wild Flowers
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
28.50€ 30.00€
Be PVM:23.55€
Kolekcija: Little Goose
Kiekviena lavinamojo kubo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kiekviena kubo pusė dekoruota skirtingais paveikslėliais. Kiekvienos veiklos metu vaikai lavina smulkiąją motoriką...
40.75€ 47.95€
Be PVM:33.68€
Kolekcija: Flowers & But
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su gėlės paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės dekoruotos iliustracijomis iš kolekcijos "Flowers & Butterflies". Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą ..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Kolekcija: Little Goose
Kaladėlių rinkinį sudaro 50 skirtingų formų ir dydžių kaladėles. Mažieji galės statyti bokštus, pastatus. Kaladėlių rinkinys ugdo vaiko logiką, erdvinį suvokimą, spalvų mokymąsi, akių ir rankų koordinaciją, kūrybinį mąstymą ir įvaizdžio mokymąsi...
24.75€
Be PVM:20.45€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)

Dauguma tėvų sako, kad nė nepamato, kaip greitai prabėga metai ir užauga jų vaikai. Būtent todėl reikia vertinti ir išnaudoti kiekvieną akimirką, kurią turime su savo atžalomis, ypač vaikystės metu, kai jų elgsenos pokyčiai matomi kasdien. Visgi tam, kad kuo greičiau išvystumėte norimus pamatinius vaiko gebėjimus, kurių raida ypač suintensyvėja vaikui sulaukus 2 metų, reikia įdėti pastangų ir tėvams. Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra puikus, džiuginantis ir tam tinkantis pirkinys.

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 2 metų vaikui?

Vaikams kiekvienas, atrodo, nežymus pokytis yra didis bei sudominantis. Kalbant konkrečiai apie 2 metų vaikus, pastebėtina, kad jų emocijos labai dažnai liejasi per kraštus. Tai gali būti ir begalinė meilė, rūpestis aplinkai, ir nevaldomas pyktis, iš kurio galima susidaryti įvaizdį, kad mažylio žodyne yra tik vienas žodis: “ne”. Visa tai yra normalu ir yra dalis augimo proceso, tiesiog dažnai tokį etapą praeinantys tėvai labai pasimeta ir nebežino, kas tinka jų mažyliui. Tokia neviltis yra suprantama, bet nereikia jos per daug sureikšminti. Edukaciniai žaislai vaikams parodys kitokią perspektyvą ir kas kartą nustebins, jei bus išrinkti tinkamai.

Geriausiai 2 metų vaikai vertina spalvingas dėliones, su kuriomis gali visaip eksperimentuoti. Rinkitės lengvus, bet pamokančius dizainus su gyvūnais ar augalais, taip ne tik suteikdami vaikui džiaugsmą dėl paveikslėlių, bet ir galimybę įsiminti naujus žodžius ar net pradėti juos kategorizuoti.

Taip pat apgalvokite, ar Jūsų vaikas nemėgsta konstruoti - tada tikrai apsimoka investuoti į gerą medinių kaladėlių rinkinį su linksma ir miela apdaila. Tokiu būdu Jūsų vaikas pradės lavinti savo koncentracijos gebėjimus bei priiminėti kūrybinius sprendimus. Lengvos puzlės, kaip ir dėlionės, gali kartu dėliojant ir plėsti minimalų žodyną, ir parodyti tvarkos bei logiškumo svarbą siekiant bet kokio tikslo.

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui internetu

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra Jūsų norų sąraše? Sutaupykite laiko ir internetu užsisakykite kokybiškus žaislus “Little Dutch” parduotuvėje, kuri nustebins gausiu vaikų prekių pasirinkimu, logiška kaina ir puikia kokybe. Nieko nelaukite ir pradėkite paiešką, kurioje pilna pigiau kainuojančių žaislų, tapsiančių Jūsų vaiko mylimiausiais!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje