Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui

Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
14.25€
Be PVM:11.78€
Atraskite zoologijos sodą naudodamiesi Little Dutch dėlione. Medinį galvosūkį sudaro 9 medinės dėlionės detalės su gyvūnais. Linksma dėlionė pagerina rankų ir akių koordinaciją, o dėlionės detales patogu laikyti mažomis rankomis. Tai smagus mažųjų žaidimas...
13.25€
Be PVM:10.95€
Kolekcija: Pure & Nature
Sukurkite nuostabiausias figūras ir pastatus naudodami šias modernias statybines detales iš „Little Dutch's Pure & Nature“ kolekcijos. Blokeliai yra skirtingų geometrinių formų ir yra laikomi savo atidaromoje medinėje dėžutėje. Su šiais spalvotais blokeliais vaikai gali pasitelkti savo vaizduotę..
32.25€
Be PVM:26.65€
Kolekcija: Little Goose
Kiekviena lavinamojo kubo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kiekviena kubo pusė dekoruota skirtingais paveikslėliais. Kiekvienos veiklos metu vaikai lavina smulkiąją motoriką...
41.75€
Be PVM:34.50€
Kolekcija: Adventure
Šis lavinamasis Little Dutch kubas garantuoja daugybę iššūkių jūsų vaikui. Kiekviena žaislo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kubo dangtis nusiima, todėl galima žaisti su ergoterapiniu žaislu atskirai...
40.65€
Be PVM:33.60€
Kolekcija: Adventure
Šis lavinamasis Little Dutch kubas garantuoja daugybę iššūkių jūsų vaikui. Kiekviena žaislo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kubo dangtis nusiima, todėl galima žaisti su ergoterapiniu žaislu atskirai...
40.65€
Be PVM:33.60€
Kolekcija: Little Goose
Vaikai mokosi žaismingai skaičiuoti nuo 1 iki 10 naudodamiesi šiomis kaladėlėmis. Kubus puošia mažoji žąsis ir jo draugai, gyvenantys aplink tvenkinį kaimo pakraštyje. Sudėkite kaladėles vertikaliai, kad pastatytumėte aukštą bokštą, arba išdėstykite horizontaliai, kad sužinotumėte apie dydžius. Įdė..
20.85€
Be PVM:17.23€
Kolekcija: Little Goose
Pabandykite rasti gyvūnus ant savo stalo ir laimėkite šį įdomų šeimos žaidimą! Loto paveikslėlių žaidimas puikiai tinka jūsų mažyliui ir padeda išmokti derinti, susikaupti ir skatina socialinius įgūdžius. Šiame loterijos žaidime yra 24 skirtingi gyvūnai ir lentos 4 žaidėjams. Kiekviena lenta turi s..
10.95€
Be PVM:9.05€
Rodo nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Dauguma tėvų sako, kad nė nepamato, kaip greitai prabėga metai ir užauga jų vaikai. Būtent todėl reikia vertinti ir išnaudoti kiekvieną akimirką, kurią turime su savo atžalomis, ypač vaikystės metu, kai jų elgsenos pokyčiai matomi kasdien. Visgi tam, kad kuo greičiau išvystumėte norimus pamatinius vaiko gebėjimus, kurių raida ypač suintensyvėja vaikui sulaukus 2 metų, reikia įdėti pastangų ir tėvams. Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra puikus, džiuginantis ir tam tinkantis pirkinys.

Kaip išsirinkti edukacinius žaislus 2 metų vaikui?

Vaikams kiekvienas, atrodo, nežymus pokytis yra didis bei sudominantis. Kalbant konkrečiai apie 2 metų vaikus, pastebėtina, kad jų emocijos labai dažnai liejasi per kraštus. Tai gali būti ir begalinė meilė, rūpestis aplinkai, ir nevaldomas pyktis, iš kurio galima susidaryti įvaizdį, kad mažylio žodyne yra tik vienas žodis: “ne”. Visa tai yra normalu ir yra dalis augimo proceso, tiesiog dažnai tokį etapą praeinantys tėvai labai pasimeta ir nebežino, kas tinka jų mažyliui. Tokia neviltis yra suprantama, bet nereikia jos per daug sureikšminti. Edukaciniai žaislai vaikams parodys kitokią perspektyvą ir kas kartą nustebins, jei bus išrinkti tinkamai.

Geriausiai 2 metų vaikai vertina spalvingas dėliones, su kuriomis gali visaip eksperimentuoti. Rinkitės lengvus, bet pamokančius dizainus su gyvūnais ar augalais, taip ne tik suteikdami vaikui džiaugsmą dėl paveikslėlių, bet ir galimybę įsiminti naujus žodžius ar net pradėti juos kategorizuoti.

Taip pat apgalvokite, ar Jūsų vaikas nemėgsta konstruoti - tada tikrai apsimoka investuoti į gerą medinių kaladėlių rinkinį su linksma ir miela apdaila. Tokiu būdu Jūsų vaikas pradės lavinti savo koncentracijos gebėjimus bei priiminėti kūrybinius sprendimus. Lengvos puzlės, kaip ir dėlionės, gali kartu dėliojant ir plėsti minimalų žodyną, ir parodyti tvarkos bei logiškumo svarbą siekiant bet kokio tikslo.

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui internetu

Edukaciniai žaislai 2 metų vaikui yra Jūsų norų sąraše? Sutaupykite laiko ir internetu užsisakykite kokybiškus žaislus “Little Dutch” parduotuvėje, kuri nustebins gausiu vaikų prekių pasirinkimu, logiška kaina ir puikia kokybe. Nieko nelaukite ir pradėkite paiešką, kurioje pilna pigiau kainuojančių žaislų, tapsiančių Jūsų vaiko mylimiausiais!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje