Meniu
Prekių krepšelis

Vaikų žaislai

 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Skaičiuoti dienas iki Kalėdų dar niekada nebuvo taip smagu! Kiekvieną gruodžio mėnesio dieną atidarykite 1 šio nuostabaus advento kalendoriaus pakuotę, kad artėjant šventėms sukurtumėte savo Kalėdų miestelį. Dėžutė turi patvarią kartoninę nugarėlę su žiemos iliustracijomis ir 24 dovanų dėžutėmis, ku..
31.95€
Be PVM:26.41€
Kolekcija: Flowers & But
Pats laikas gerti arbatą! Arbatos rinkinys tai puikus vaidmenų žaidimas, lavinantis vaikus, o taip pat įdomus, surengti arbatos vakarėlius su savo lėlėmis ir mielais gyvūnais. Rinkinį sudaro 4 puodeliai, 4 mažos lėkštės, 4 lėkštės ir pastelinių atspalvių arbatinukas, dekoruotas skirtingomis iliustra..
26.35€
Be PVM:21.78€
Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
9.07€ 9.55€
Be PVM:7.50€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
10.83€ 11.40€
Be PVM:8.95€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
10.73€ 11.30€
Be PVM:8.87€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.21€ 10.75€
Be PVM:8.44€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
11.40€ 12.00€
Be PVM:9.42€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 178 (15 puslapių)

Little Dutch Lietuva – vaikų žaislai, žaislai naujagimiams, kūdikiams

Little Dutch yra olandiškas prekės ženklas kuriantis šiuolaikinius vaikų kambario reikmenis, aksesuarus ir žaislus naujagimiams, kūdikiams ir vaikams. Little Dutch Lietuva internetinė parduotuvė nuo 2020 metų atstovauja šį Europoje gerai žinomą prekės ženklą. Little Dutch Lietuva siūlo šiuolaikinius, minkštus, medinius, lavinamuosius ir edukacinius žaislus, dėliones ir kaladėles, vaikų kambario aksesuarus ir reikmenis naujagimiams, kūdikiams ir vaikams iki 6 metų.

Mediniai, minkšti žaislai berniukams ir mergaitėms

Minkšti Little Dutch Lietuva žaislai: migdukai, barškučiai, pliušinės lėlės, lavinamosios knygelės, pakabinami žaislai kėdutei/vežimėliui, muzikinės dėžutės, lavinamieji kilimėliai, minkšti kubai. Mediniai Little Dutch Lietuva žaislai: traukinukai, automobiliai, sustatomos piramidės ir vaivorykštės, kaladėlės, lenktynių trasos ir traukinukų trasos, stumdukai, lavinamieji kubai, kalimo suoliukai, figūrų rūšiuoklės, įrankių dėžutės, traukiami žaislai, lėlių vežimėlis, arbatos rinkiniai, virtuvėlės, meistro darbastaliai, barškučiai, gitaros, metalofonai, armonikos. Dėlionės ir žaidimai: atminties žaidimai, atitikties dėlionės, gyvūnų dėlionės. Vaikų kambario aksesuarai ir reikmenys: vaikiški chalatai, vonios knygos, rankšluosčiai su gobtuvu.

Medinės kaladėlės vaikams Little Dutch Lietuva internetinėje parduotuvėje yra įvairiausių spalvų, skirtingų formų ir dydžio. Mažiesiems patiks statyti įvairiausias figūras ir aukščiausius bokštus. Šie žaislai ne tik lavina, bet ir pagerina vaiko akių ir rankos koordinaciją bei smulkiąją motoriką. Little Dutch Lietuva savo prekių asortimente siūlo platų edukacinių ir lavinamųjų žaislų asortimentą. Siūlomi edukaciniai ir lavinamieji žaislai yra mediniai arba minkšti. Galite rinktis minkštus arba medinius edukacinius, lavinamuosius kubus, lavinamuosius kilimėlius. Edukaciniai ir lavinamieji vaikų žaislai padeda pažinti naujas spalvas, formas, tekstūras. Skatina vaikus tapti kūrybiškais, sužadina vaikų smalsumą, pagerina vaiko akių ir rankos koordinaciją bei smulkiąją motoriką. Vaikams tikrai patiks edukaciniai ir lavinamieji žaislai, nes jie suteikia daug linksmybių. Little Dutch Lietuva siūlo medines ir kartonines puzles. Puzlės skirtos mergaitėms ir berniukams. Vaikai ne tik lavins rankų judesius, bet ir geriau pažins įvairias formas bei spalvas, ugdys kantrybę, atidumą, atmintį. Norint, kad ši veikla vaikams būtų įdomi, labai svarbu pasirinkti tinkamo sudėtingumo puzles. Mūsų internetinėje parduotuvėje puzlės yra pateikiamos su amžiaus filtrais į kuriuos turėtumėte atsižvelgti. Puzlės vaikams leidžia smagiai praleisti laisvalaikį ir yra labai naudingas žaidimas, suburiantis visą šeimą kartu. Jei ieškote tinkamos dovanos ar žaislo naujagimiui ar kūdikiui, Little Dutch Lietuva siūlo įvairius medinius ir minkštus barškučius. Barškučiai padeda sukoncentruoti dėmesį, yra patogūs vaikams laikyti rankoje, leidžia smagiai praleisti laiką.

Visi Little Dutch Lietuva internetinėje parduotuvėje siūlomi vaikų žaislai lavina pažintinius procesus, vaizduotę, savarankiškumą, kūrybiškumą, ugdo naujagimių, kūdikių ir vaikų iki 6 metų amžiaus įgūdžius. Parduotuvėje galima rinktis įvairių spalvų žaislus skirtus mergaitėms arba berniukams. Little Dutch Lietuva vaikų žaislai pasižymi švelniomis, pastelinėmis spalvomis. Naudokitės spalvų filtrais, esančiais mūsų internetinėje parduotuvėje Little Dutch Lietuva, kad lengvai ir greitai rastumėte tinkamos spalvos žaislų berniukui ar mergaitei. Mūsų internetinėje parduotuvėje žaislus ir visas naujagimių, kūdikių ir vaikų prekes galima rinktis pagal amžių. Naudokitės amžiaus filtrais, esančiais mūsų internetinėje žaislų parduotuvėje Little Dutch Lietuva, kad lengvai ir greitai rastumėte tinkamo amžiaus žaislų naujagimiams, kūdikiams ir vaikams.

Išskirtinio dizaino vaikų žaislai naujagimiams, kūdikiams, vaikams

Little Dutch Lietuva internetinė parduotuvė siūlo platų skirtingų kolekcijų žaislų pasirinkimą. Kolekcijos atnaujinamos, kuriamos naujos atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi vaikų žaislai būtų funkcionalūs, komfortiški, įdomūs ir patrauklūs, todėl prekių asortimentas yra nuolat atnaujinamas ir tobulinamas įvairiomis kolekcijomis, spalvomis, raštais, detalėmis, tekstūromis. Vaikų žaislai pasižymi unikaliu dizainu, išskirtinėmis detalėmis ir yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Mediniams žaislams naudojami nekenksmingi, netoksiški, vandens pagrindo dažai. Kiekvienas produktų dizainas kuriamas kruopščiai ir atsakingai, taip garantuojame, jog mūsų produktai yra patikimi ir visiškai saugūs naudoti vaikams skirtinguose raidos etapuose. Mūsų tikslas – kad vaikų žaislai taptų kasdieninio gyvenimo ir nepamirštamų akimirkų dalimi. Nuo ankstyvos vaikystės siekiame įkvėpti mažuosius tapti kūrybiškais ir suteikti daugiau laimės. Priklausomai nuo vaikų lyties, amžiaus ir pomėgių, mūsų internetinėje parduotuvėje lengvai surasite savo naujagimiams, kūdikiams ir vaikams, patiksiančius žaislus, kurie suteiks jiems daug gerų emocijų ir leis pasinerti į nuotykių kupiną pasaulį.

Little Dutch Lietuva internetinė parduotuvė

Little Dutch Lietuva internetinė parduotuvė siūlo vaikų žaislus patraukliomis kainomis. Internetinėje parduotuvėje Little Dutch Lietuva siūlome įvairias akcijas, nuolaidas, išpardavimus, pasinaudokite jomis, kad galėtumėte vaikų žaislų įsigyti patrauklia, žemesne kaina ir pigiau. Internetinėje parduotuvėje Little Dutch Lietuva vaikų žaislus internetu išsirinkite bet kuriuo metu, lengvai, greitai ir patogiai. Pasirinkite patogiausią prekių pristatymo būdą, o mes garantuosime greitą prekių pristatymą.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje