Meniu
Prekių krepšelis

Šildyklė katinas

Šildyklė katinas
Šildyklė katinas
Šildyklė katinas
Šildyklė katinas
Šildyklė katinas
24.95€
Be PVM: 20.62€
  • Kiekis: Prekę turime
  • Prekės modelis: MM006
  • Matmenys: 40.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Prekės aprašymas

Storulis katinėlis nuramina ir padeda užmigti, kai šalta, malšina skausmą, kai skauda, mažina karščiavimą ir pilvo skausmus. Padeda vaikams sergant sinusitu, bronchitu ar otitu. Vidinis maišelis užpildytas ekologiškais Lietuvoje išaugintais grūdais, šildomas mikrobangų krosnelėje ar orkaitėje. Dydis apie 40 cm.

Sudėtis: pilvas – 100% medvilnė, vidinis maišelis – 50% medvilnė, galva 50% linas, rankos ir kojos – 100% medvilnė, užpildas – sintetinis pluoštas. Išėmus vidinį maišelį žaislą galima skalbti 30 C temperatūroje.

Naudojimo nuorodos: Kai vaikui skauda gerklę ar bronchus, pašildytas žaislas suteiks palengvėjimą. Šiltas draugas padės greičiau užmigti šaltoje lovoje ar vežimėlyje. Kai vaikui skauda galvą ar yra sinusitas, šildyklė dedama ant kaktos. Šiltas žaislas padės vaikui, kai skauda ausį, esant pilvo skausmams. Vaikui karščiuojant pagelbės atšaldytas žaislas.  Esant sumušimams, atšaldytas žaislas sumažins skausmą ir neleis sumuštai vietai tinti. 

pastedGraphic.png

Kaip pašildyti? Žaislo vidinis maišelis išimamas iš pilvo ir pakaitinamas mikrobangų krosnelėje 1,5-3 min 600W arba paprastoje orkaitėje 8-10 min 125°C (be grilio funkcijos!). Šildant rekomenduojama šalia padėti vandens dubenėlį siekiant atkurti tinkamą grūdų drėgmės lygį. Pašildytas maišelis įdedamas atgal į žaislo pilvą. Kaip atšaldyti? Grūdų maišelis išimamas iš žaislo pilvo ir įdėjus į plastikinį maišelį 1-2 valandas šaldomas šaldiklyje.

Plačiau apie prekę

Sudėtis:
MedžiagosMedvilnė, linas

Susijusios prekės

Storulis katinėlis nuramina ir padeda užmigti, kai šalta, malšina skausmą, kai skauda, mažina karščiavimą ir pilvo skausmus. Padeda vaikams sergant sinusitu, bronchitu ar otitu. Vidinis maišelis užpil..
24.95€
Be PVM:20.62€

Naujausios prekės

Kas pusryčiams? Patiekite savo tėvams ar mėgstamoms lėlėms skanius pusryčius su šiuo mediniu skrudintuvu. Paruoškite duonos riekeles skrudintuve paspausdami mygtuką, kuriuo duonos riekės išimamos iš s..
31.15€
Be PVM:25.74€
Sustatomi puodeliai "Pink"
Naujiena In Stock
1,2,3 kokio aukščio bus bokštas? Šis rinkinys ragina jūsų vaiką sukrauti juos vieną ant kito. Didelis džiaugsmas, kai bokštas baigtas! O kaip smagu nuversti bokštą. Puodeliai yra skirtingų spalvų ir t..
21.55€
Be PVM:17.81€
Pirmųjų dantukų augimas yra labai svarbus momentas tėvams, tačiau ne visada malonus vaikui. Siekdama sumažinti skausmą, Little Dutch pagamino šį raktų pakabuko formos kramtomąjį žaislą. Jis yra daugia..
16.75€
Be PVM:13.84€