Meniu
Prekių krepšelis

Šildyklė kiškutė "Sniegė"

Šildyklė kiškutė "Sniegė"
Šildyklė kiškutė "Sniegė"
Naujiena
Šildyklė kiškutė "Sniegė"
Šildyklė kiškutė "Sniegė"
Šildyklė kiškutė "Sniegė"
24.95€
Be PVM: 20.62€
  • Kiekis: Prekę turime
  • Prekės modelis: MM001
  • Matmenys: 52.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Prekės aprašymas

Ilgaausis, minkštakailis kiškutis laaabai mielas… Jis nuramina ir padeda užmigti, kai šalta, malšina skausmą, kai skauda, mažina karščiavimą ir pilvo skausmus. Padeda vaikams sergant sinusitu, bronchitu ar otitu.Kiškutis fotosesijos metu pasipuošė šalikėliu, tačiau tik šiai iškilmingai progai… Kiškis parduodamas be šalikėlio. Vidinis maišelis užpildytas ekologiškais Lietuvoje išaugintais grūdais, šildomas mikrobangų krosnelėje ar orkaitėje. Kiškio dydis apie 52 cm.

Sudėtis: pilvas – 100% medvilnė, vidinis maišelis – 50% medvilnė, galva 50% linas, rankos ir kojos – 100% medvilnė, užpildas – sintetinis pluoštas. Išėmus vidinį maišelį žaislą galima skalbti 30 C temperatūroje.

Naudojimo nuorodos:Kai vaikui skauda gerklę ar bronchus, pašildytas žaislas suteiks palengvėjimą. Šiltas draugas padės greičiau užmigti šaltoje lovoje ar vežimėlyje. Kai vaikui skauda galvą ar yra sinusitas, šildyklė dedama ant kaktos. Šiltas žaislas padės vaikui, kai skauda ausį, esant pilvo skausmams. Vaikui karščiuojant pagelbės atšaldytas žaislas.  Esant sumušimams, atšaldytas žaislas sumažins skausmą ir neleis sumuštai vietai tinti. 

pastedGraphic.png

Kaip pašildyti?   Žaislo vidinis maišelis išimamas iš pilvo ir pakaitinamas mikrobangų krosnelėje 1,5-3 min 600W arba paprastoje orkaitėje 8-10 min 125°C (be grilio funkcijos!). Šildant rekomenduojama šalia padėti vandens dubenėlį siekiant atkurti tinkamą grūdų drėgmės lygį. Pašildytas maišelis įdedamas atgal į žaislo pilvą.Kaip atšaldyti?  Grūdų maišelis išimamas iš žaislo pilvo ir įdėjus į plastikinį maišelį 1-2 valandas šaldomas šaldiklyje.

Plačiau apie prekę

Sudėtis:
MedžiagosMedvilnė, linas

Susijusios prekės

Ilgaausis, minkštakailis kiškutis laaabai mielas… Jis nuramina ir padeda užmigti, kai šalta, malšina skausmą, kai skauda, mažina karščiavimą ir pilvo skausmus. Padeda vaikams sergant sinusitu, bronchi..
24.95€
Be PVM:20.62€

Naujausios prekės

Kamuolys iš  kolekcijos "Flowers & Butterflies" turi skirtingas tekstūras ir raštus, kuriuos galima tyrinėti. Mažoms rankytėms lengva pakelti, o varpelio skambėjimas nudžiugins jūsų kūdi..
14.15€
Be PVM:11.69€
Kamuolys iš "Sailors Bay" kolekcijos turi skirtingas tekstūras ir raštus, kuriuos galima tyrinėti. Mažoms rankytėms lengva pakelti, o varpelio skambėjimas nudžiugins jūsų kūdikį, kai jis juda. Minkšta..
14.15€
Be PVM:11.69€
Storulis katinėlis nuramina ir padeda užmigti, kai šalta, malšina skausmą, kai skauda, mažina karščiavimą ir pilvo skausmus. Padeda vaikams sergant sinusitu, bronchitu ar otitu. Vidinis maišelis užpil..
24.95€
Be PVM:20.62€