Meniu
Prekių krepšelis

Šildyklė meškutis "Grikis"

Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
Šildyklė meškutis "Grikis"
24.95€
Be PVM: 20.62€
  • Kiekis: Prekę turime
  • Prekės modelis: MM003
  • Matmenys: 50.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Prekės aprašymas

Meškutis nuramina ir padeda užmigti, kai šalta, malšina skausmą, kai skauda, mažina karščiavimą ir pilvo skausmus. Padeda vaikams sergant sinusitu, bronchitu ar otitu. Vidinis maišelis užpildytas ekologiškais Lietuvoje išaugintais grūdais, šildomas mikrobangų krosnelėje ar orkaitėje. Meškučio dydis apie 50 cm.

Sudėtis: pilvas – 100% medvilnė, vidinis maišelis – 50% medvilnė, galva 50% linas, rankos ir kojos – 100% medvilnė, užpildas – sintetinis pluoštas. Išėmus vidinį maišelį žaislą galima skalbti 30 C temperatūroje.

Naudojimo nuorodos: Kai vaikui skauda gerklę ar bronchus, pašildytas žaislas suteiks palengvėjimą. Šiltas draugas padės greičiau užmigti šaltoje lovoje ar vežimėlyje. Kai vaikui skauda galvą ar yra sinusitas, šildyklė dedama ant kaktos. Šiltas žaislas padės vaikui, kai skauda ausį, esant pilvo skausmams. Vaikui karščiuojant pagelbės atšaldytas žaislas.  Esant sumušimams, atšaldytas žaislas sumažins skausmą ir neleis sumuštai vietai tinti. 

pastedGraphic.png

Kaip pašildyti? Žaislo vidinis maišelis išimamas iš pilvo ir pakaitinamas mikrobangų krosnelėje 1,5-3 min 600W arba paprastoje orkaitėje 8-10 min 125°C (be grilio funkcijos!). Šildant rekomenduojama šalia padėti vandens dubenėlį siekiant atkurti tinkamą grūdų drėgmės lygį. Pašildytas maišelis įdedamas atgal į žaislo pilvą. Kaip atšaldyti? Grūdų maišelis išimamas iš žaislo pilvo ir įdėjus į plastikinį maišelį 1-2 valandas šaldomas šaldiklyje.

Plačiau apie prekę

Sudėtis:
MedžiagosMedvilnė, linas

Susijusios prekės

Meškutis nuramina ir padeda užmigti, kai šalta, malšina skausmą, kai skauda, mažina karščiavimą ir pilvo skausmus. Padeda vaikams sergant sinusitu, bronchitu ar otitu. Vidinis maišelis užpildytas ekol..
24.95€
Be PVM:20.62€

Naujausios prekės

Pasakykite „labanakt“ savo mielai lėlei. Uždėkite gražią antklodę ant savo mėgstamos lėlės, pabučiuok ją ir nepamirškite pasakos prieš miegą. Ši miela ir labai graži Little Dutch lėlės lova skirta pad..
53.95€
Be PVM:44.59€
Tik pažiūrėkite į šią mielą mažąją Rosą su gražia pižama, ji tiesiog nekantrauja, kol atvyks į svečius. Jis susikrovė lagaminą su viskuo, ko reikia nakvynei. Žinoma, su savimi jis turi savo mėgstamą m..
46.75€
Be PVM:38.64€
Daktare, Jim reikia jūsų priežiūros! Jim nekantrauja žaisti su jumis gydytoju. Jo lagamine rasite viską, ko reikia jo priežiūrai. Pirmiausia būtinai išmatuokite paciento kūno temperatūrą. Ar vien plei..
46.75€
Be PVM:38.64€