Meniu
Prekių krepšelis

Medžiaginės lėlės

 Medžiaginė lėlė Sophia 35cm  Medžiaginė lėlė Sophia 35cm
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
22.95€
Be PVM:18.97€
Kolekcija: Flowers & But
Susipažinkite su miela Ana. Ši lėlė su mielu sijonėliu nekantrauja, kol ją priglausi. Jai patinka būti sode, pilname gėlių ir drugelių. Su savo paukščiu Ana tampa jūsų mažąja nauja, geriausia drauge. Jis visada šalia, jei nori žaisti ar reikia didelio apkabinimo. ..
23.89€ 25.15€
Be PVM:19.74€
Kolekcija: Wild Flowers
Susipažink su miela Evi. Ši pliušinė lėlytė iš „Little Dutch“ su miela suknele nori, kad ją prisiglaustum. Lėlė Evi yra 35 cm ūgio. Evi gali atsisėsti ir mėgsta eiti su tavimi su pasivaikščioti sėdėdama lėlių vežimėlyje...
19.00€
Be PVM:15.70€
Ši maža fėja neša meilę. Myliu tave ir visus aplinkinius. Toli nuo stebuklingo pasaulio, fėja Fėja atvyko į jūsų namus, kad sužavėtų jus savo dosnia širdimi. Ji yra tavo geriausia draugė ir pasirūpins tavimi bet kada ir bet kur. Su savo gražia šviesiai mėlyna suknele, paauksuotais sparnais, šviesių ..
19.15€
Be PVM:15.83€
Susipažink su Jim. Ši pliušinė lėlė nori būti apkabinta. Jim gali atsisėsti ir mėgsta būti vežiojamas mediniame lėlių vežimėlyje...
9.37€ 9.85€
Be PVM:7.74€
Susipažink su Jim. Ši pliušinė lėlė nori būti apkabinta. Jim gali atsisėsti ir mėgsta būti vežiojamas mediniame lėlių vežimėlyje...
16.69€ 17.55€
Be PVM:13.79€
Susipažink su Jim. Ši pliušinė lėlė nori būti apkabinta. Jim gali atsisėsti ir mėgsta būti vežiojamas mediniame lėlių vežimėlyje...
26.00€ 27.00€
Be PVM:21.49€
Kolekcija: Wild Flowers
Susipažink su miela Julija. Ši pliušinė lėlytė iš „Little Dutch“ su miela suknele nori, kad ją prisiglaustum. Lėlė Julija yra 35 cm ūgio. Julija gali atsisėsti ir mėgsta eiti su tavimi pasivaikščioti sėdėdama lėlių vežimėlyje...
17.95€
Be PVM:14.83€
Ši maža fėja neša viltį. Tikimės, kad padėsite išsipildyti jūsų didžiausioms svajonėms. Iš toli esančio stebuklingo pasaulio į jūsų namus atkeliavo fėja Mia, kad sužavėtų jus savo ryškia žvaigžde. Ji bus tavo geriausia draugė ir prižiūrės tave visada ir visur. Su gražia balta suknele, raudonai riest..
19.15€
Be PVM:15.83€
Lėlė Rosa Lėlė Rosa
Populiaru
Kolekcija: Spring Flowers
Ši miela Little Dutch pliušinė lėlė nori būti apkabinta ir nešiojama. Lėlė Rosa taps draugė kiekvienai mergaitei ar berniukui. Ją galima maitinti buteliuku, keisti sauskelnes, vystyti į antklodę, uždėti kepurę. Lėlė Rosa gali būti nešiojama mielame krepšyje. Prižiūrėdami lėlę, mažieji mokosi ugdyti ..
37.95€
Be PVM:31.36€
Kolekcija: Spring Flowers
Susipažink su Rosa. Ši pliušinė lėlė pasipuošusi gražia suknele nori būti apkabinta. Rosa gali atsisėsti ir mėgsta būti vežiojama mediniame lėlių vežimėlyje...
25.95€
Be PVM:21.45€
Rodo nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Lėlė yra nuostabus ir nepakeičiamas žaislas vaikui. Be jokios abejonės, nei vienas mažylis neužaugo be lėlės. Apie šio žaislo ypatingumą kalba ir atlikti archeologiniai tyrimai, kurių metų nustatyta, kad seniausia rasta lėlė siekia net 2 tūkst. metų prieš mūsų erą. Įspūdinga, tiesa? Ir tai yra bene pirmasis žinomas žaislas. Na, o šiandien vis labiau populiarėja medžiaginės lėlės, kurios yra minkštos, malonios liesti, laikyti, prisiglausti ir pagamintos iš natūralių medžiagų.

Lėlė lavina verbalinius įgūdžius

Galime išgirsti, kad vaikams būtina žaisti lavinamuosius, edukacinius žaidimus, kurie būtų susiję su mokslu ir loginiu mąstymu. Žinoma, tai visiškai tiesa. Tokie žaidimai ugdo ir lavina daug vaikučiui būtinų gebėjimų. Tačiau svarbu nepamiršti, kad lėlė yra lygiai toks pat būtinas žaislas kaip ir kiti. Lėlės lavina kūrybiškumo, socializavimosi įgūdžius, moko bendrauti. Jungtinėje Karalystėje buvo atlikti tyrimai, kurie įrodė, kad žaidimo su lėlėmis metu, kur kas labiau suaktyvėja smegenų veikla.

Lėlė – universalus žaislas

Anksčiau buvo prasta manyti, kad su lėlėmis gali žaisti tik mergaitės. Šiandien šis įsitikinimas išnyksta, kadangi pastebima, kad medžiaginėmis lėlėmis patinka žaisti tiek mergaitėms, tiek berniukams ir, žinoma, kūdikiams. Lygiai taip pat kaip ir mergaitėms patinka žaisti su mašinėlėmis. Taigi, reikėtų vengti stereotipų, kad berniukai gali žaisti tik su mašinėle. Be jokios abejonės, ne vienas berniukas apsidžiaugtų gavęs skudurinę lėlytę – berniuką. Daugelis vaikučių su tokiais medžiaginiais žaislais mėgsta miegoti ar tiesiog drauge leisti laiką.

Lėlė vaiko rankose atgimsta

Tėveliai turėtų suklusti ir atkreipti dėmesį į tai, kaip mažylis žaidžia su savo lėle. Sakoma, kad lėlė vaiko rankose atgimsta. Tuo norima pasakyti, kad vaikas per lėlę ima išreikšti save, pademonstruodamas tam tikras scenas, atkartodamas žodžius ar citatas, išreikšdamas savo norus ir apskritai suteikdamas lėlei tam tikrą charakterį. Žinoma, mažylio vaizduotė didžiulė ir to nederėtų pamiršti, dialogai ir situacijos gali būti tik lakios vaizduotės vaisius. Tačiau pagal šiuos ženklus galite spręsti, kokia vaiko nuotaika ir mintys.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje