Meniu
Prekių krepšelis

Edukaciniai žaislai

Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
15.35€
Be PVM:12.69€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Kolekcija: Little Goose
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Šioje dėžutėje yra 6 linksmi gyvūnų galvosūkiai, skirti vaikams nuo 2 metų. Jie žaismingai susipažįsta su zoologijos sodo gyvūnais. Gyvūnai susideda iš 3 - 5 dėlionės detalių, kurie leidžia vaikui žingsnis po žingsnio ugdyti smulkiosios motorikos ir galvosūkių įgūdžius. Pateiktas kiekvieno gyvūno pa..
14.25€
Be PVM:11.78€
Mažieji nuo 3 metų amžiaus gali kurti šiuo kūrybos žaidimu iš Little Dutch. Rinkinys susideda iš medinių geometrinių figūrų ir iliustruotų figūrų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės kartono. Vaikai gali nevaržyti savo vaizduotės ir kurti gražiausius vaizdus...
18.65€
Be PVM:15.41€
Atraskite zoologijos sodą naudodamiesi Little Dutch dėlione. Medinį galvosūkį sudaro 9 medinės dėlionės detalės su gyvūnais. Linksma dėlionė pagerina rankų ir akių koordinaciją, o dėlionės detales patogu laikyti mažomis rankomis. Tai smagus mažųjų žaidimas...
13.25€
Be PVM:10.95€
Kolekcija: Adventure
Linksma Little Dutch medinė figūrų rūšiuoklė su zoologijos sodo gyvūnų iliustracijomis. Mažylio užduotis, skirtingų formų medines figūras sudėti į jų skylutes. Šis žaidimas stimuliuoja rankų ir akių koordinaciją ir skatina jūsų vaiką atpažinti figūras bei spalvas. Galimos dvi spalvos: mėlyna ir roži..
17.55€
Be PVM:14.50€
Kolekcija: Ocean
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Šis kūrybiškas rūšiavimo žaidimas moko mažuosius atpažinti ir pritaikyti formas bei spalvas, tuo pačiu tobulinant rankų ir akių koordinaciją. Rūšiavimo žaidimas pagamintas iš tvirtos medienos...
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Little Goose
Kiekviena lavinamojo kubo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kiekviena kubo pusė dekoruota skirtingais paveikslėliais. Kiekvienos veiklos metu vaikai lavina smulkiąją motoriką...
40.85€
Be PVM:33.76€
Kolekcija: Adventure
Šis lavinamasis Little Dutch kubas garantuoja daugybę iššūkių jūsų vaikui. Kiekviena žaislo pusė turi skirtingą ugdomąją veiklą: formelių rūšiuoklę, medinį labirintą ir viršuje esančią ergoterapinę spiralę. Kubo dangtis nusiima, todėl galima žaisti su ergoterapiniu žaislu atskirai...
39.75€
Be PVM:32.85€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 22 (2 puslapių)

Žaislai ir įvairūs žaidimai yra neatskiriama vaikystės dalis. Ypač gerai, kai žaisdami vaikai ne tik smagiai galėtų savo laiką, tačiau tuo pačiu žaidimai ugdytu ir lavintu Jūsų mažylius. Edukaciniai žaidimai vaikams yra vieni populiariausiu pasirinkimų, kuriuos renkasi tėvai norėdami padėti savo vaikams pažinti save, aplinka ir padėtų lavinti jų įgūdžius.

Edukacinių žaislų nauda vaiko vystymuisi :

1. Padeda padidinti jų intelekto koeficientą

Edukaciniai žaislai padeda lavinti vaikų rašymo įgūdžius , pagerėja jų koordinacija, motorika bei atmintis. Šios savybės palaipsniui padės lavinti Jūsų vaiko intelektualius sugebėjimus. Svarbu ir tai, kad vaikai mielai ir noriai ilgai žaidžia su edukaciniais žaislais, nes jie įdomūs ir malonūs. Tokiu būdu Jūsų mažyliai turi užtektinai laiko mokytis ir palaikyti praktinius gebėjimus.

2.Pagerina jų jutimo pojūčius

Įvairūs edukaciniai žaidimai padeda vystytis mūsų pagrindiniams jutimo pojūčiams: regėjimui, klausai. Kaip taip vyksta? Pavyzdžiui, mažyliai matydami ryškius skirtingų spalvų žaislus lavina savo regėjimo pojūčius. Arba žaislai, kurie skleidžia visokius įvairius garsus lavina Jūsų vaikų klausą.

3.Pagerina problemų sprendimo įgūdžių ugdymą

Viena iš pagrindinių mokomųjų žaislų svarbos yra jų gebėjimas mesti iššūkį vaiko protui. Žaislai, tokie kaip mediniai galvosūkiai, skatina vaikus galvoti, kai jie žingsnis po žingsnio sprendžia tam tikrą problemą. Skirtingi galvosūkiai skiriasi komplikacijomis. Kuo sudėtingesnis galvosūkis, tuo daugiau vaikų reikalauja energijos, dėmesio ir mąstymo. Kai kurie mokomieji žaislai, tokie kaip uždarytas dėžutės žaidimas, leidžia vaikui išspręsti matematines problemas. Sužinoję, kaip spręsti galvosūkius ir pateikti matematinius sprendimus naudojant šiuos žaislus, jie gali efektyviau spręsti realaus gyvenimo problemas. Galvodami apie skirtingus galvosūkių sprendimo būdus, jų protas auga ir laikui bėgant jie išsiugdys problemų sprendimo įgūdžius.

4. Sustiprintas kūrybiškumas

Vaikai gimsta turėdami neįtikėtiną smalsumą. Stengdamiesi suprasti juos supančią aplinką , vaikai smalsiai tyrinėja aplinkinius objektus. Su įdomiais mokomaisiais žaislais vaikams galima saugiai žaisti vaizduotę, kurti ir kurti kūrybiškai, eksperimentuoti ir tyrinėti. Muzikinius gebėjimus atskleidžiantis muzikiniai instrumentai ar gudrumo reikalaujantys edukaciniai žaislai padės lavinti Jūsų vaikų kūrybiškumą.

5.Sustiprinta emocinė ir socialinė raida

Mokomieji žaislai ne tik padeda lavinti įgūdžius, bet ir ugdyti vaikų socialinius bei emocinius įgūdžius. Daugumai turimų mokomųjų žaislų vaikams reikia, kad vaikai žaistų ir bendrautų su kitais vaikais ar suaugusiaisiais. Žaisdami su kitais vaikais vaikai susidurs su socialiniais ir emociniais ženklais, tokiais kaip pyktis, juokas ir verksmas. Tokiu būdu jie gali suprasti ir prisitaikyti prie įvairių emocinių situacijų. Mokomųjų žaislų naudojimas susijęs su tokia veikla kaip kapitonas, pasidalijimas, savo eilės laukimas ir linksmybės, kurios yra svarbūs socialinio vystymosi požymiai.

6.Pagerėjusi koncentracija

Vaikams koncentracijos trukmė yra minimali. Jie greitai išsijungia ir nesidomi daiktais bei žmonėmis. Neturėdami tinkamų priemonių, jie greičiausiai praras daug savo akademikų ir kitos veiklos. Čia atsiranda mokomieji žaislai. Jie daro mokymąsi įdomų ir valdomą bei padidina vaiko susidomėjimą mokymusi. Su šiais žaislais vaikai gali įgyti naujų įgūdžių, kol jie mėgaujasi savo žaidimais.

7.Padeda pasiruošti mokyklai

Ypač tinka edukaciniai žaidimai ikimokyklinukams , nes žaisdami juos jie lengviau pasiruoš ir išlaikys koncentracija klasėje, lengviau įsimins mokomąją medžiagą, lengviau susibendraus su bendraamžiais, nes bus išlavinę socialinius įgūdžius. Moksliškai įrodyta, kad svarbu mokytis žaidžiant. Nes žaidimas padeda ugdyti vaikus. Vaikai, kurie žaidžia su tinkamais mokomaisiais žaislais, geriau vystosi. Žaidimas yra pati natūraliausia mokymosi forma.

8.Padeda lavinti atmintį.

Atmintis yra vienas iš svarbiausių intelektualinių įgūdžių, kuriuos gali turėti vaikas. Tai tiesiogiai veikia visus kitus intelektinius procesus. Tačiau atmintis yra ir lengviausias protinis procesas, kurį galima auginti ir tobulinti. Geri atminties įgūdžiai suteikia vaikui pasitikėjimo ir praturtina jo norą mokytis ir pamatyti naujus dalykus. Žaidimai, tokie kaip „Atminties žaidimas – zoologijos sodas“ , kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos ir vaikai turi prisiminti gyvūną padės lavinti ir vaikų atmintį bei koncentraciją.

Kaip tinkamai išsirinkti edukacinius žaidimus

Tinkamas amžius edukaciniams žaislams

Ar tai gali padėti su smulkiąja motorika?

Ar tai leidžia jūsų vaikui linksmintis ir tyrinėti daiktą?

Ar jis tvirtas ir patvarus?

Ar atitinka vaiko pomėgius?

Ar tai suteikia daug žaidimo galimybių?

Ar tinkama kaina?

Populiaurios edukacinių žaislų rūšys

Lėlės;

Galvosūkiai;

Figūrų rūšiuokliai;

Stalo žaidimai;

DėlionėsĮsigykite edukacinius žaislus internetu

Taupant Jūsų laiką, kad nereikėtų vykti į mūsų fizinę parduotuvę kviečiame naudotis mūsų elektronine parduotuve, kurioje matysite platų žaislų asortimentą. Raskite įvairius norimus žaislus lengvai ir patogiai, nes visos prekės Little Dutch elektroninėje parduotuvėje sugrupuotos pagal amžių, lytį bei žaislų tipą. Taip pat pirkdami internetu stebėkite visas naujienas naujieji ir įsigykite norimas prekes neišėję iš namų.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje