Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams 3 metų

Kolekcija: Flowers & But
Pats laikas gerti arbatą! Arbatos rinkinys tai puikus vaidmenų žaidimas, lavinantis vaikus, o taip pat įdomus, surengti arbatos vakarėlius su savo lėlėmis ir mielais gyvūnais. Rinkinį sudaro 4 puodeliai, 4 mažos lėkštės, 4 lėkštės ir pastelinių atspalvių arbatinukas, dekoruotas skirtingomis iliustra..
26.35€
Be PVM:21.78€
Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Kolekcija: Flowers & But
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tai žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.87€ 15.65€
Be PVM:12.29€
Kolekcija: Sailors Bay
Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinę sąveiką, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortos supakuotos kartoninėje dėžutėje. 20 × 2 kortelių ir 1-4 žaidėjai...
14.08€ 15.65€
Be PVM:11.64€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.21€ 15.35€
Be PVM:7.61€
Medinis darbastalis iš Little Dutch puikiai tiks kiekvienam vaikui. Šiame rinkinyje yra mediniai įrankiai ir daug dalykų, kuriuos galima sujungti. Rinkinį sudaro 48 dalys, įskaitant plaktuką, veržliaraktį, atsuktuvą, vadovą, pjūklą, veržles ir varžtus bei lentą. ..
119.96€ 149.95€
Be PVM:99.14€
Kolekcija: Essentials
Ar jums reikia pagalbos buityje? Ne bėda, į pagalbą atskuba mažasis pagalbininkas su savo įrankių dėžute. „Little Dutch“ įrankių dėžę sudaro 20 įrankių. Ši medinė įrankių dėžė suteiks pramogų jūsų mažajam meistrui. Vaikas žaidžia ir tuo pačiu metu mokosi smulkiosios motorikos.Įrankių dėžutę suda..
29.95€
Be PVM:24.75€
Kolekcija: Essentials
Namuose yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia statyti ir taisyti! Turėdami savo matavimo juostą, reples, peilį, dildę ir rankinį pjūklą, turėsite visus įrankius, kurių reikia smulkiems statybos darbams. Mažiems vaikams patinka mėgdžioti savo tėvus ir daryti viską, ką jie daro. Šis stilingas reguliuoj..
25.87€ 28.75€
Be PVM:21.38€
Kokio aukščio galite pastatyti bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, kol jis nenukris? Šis Little Dutch Jenga žaidimas yra puikus užsiėmimas visai šeimai. Šis žaidimas gerina Jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką. Pirma, jūs pastatote bokštą, sudėdami visas kaladėles. T..
16.28€ 19.15€
Be PVM:13.45€
Šis gražiai atrodantis medinis kasos aparatas tinka smagiai žaisti valandų valandas. „Little Dutch“ kasoje yra skaitytuvas, pinigų stalčius, žaidimo pinigai ir mokėjimo terminalas su mokėjimo kortele...
23.89€ 25.15€
Be PVM:19.74€
Kolekcija: Essentials
Medinis kavos aparatas iš Little Dutch turi 10 dalių. Jį sudaro du puodeliai, du šaukštai ir penkios kavos kapsulės, kurios yra lungo, kapučino, latte macchiato, juoda kava ir espreso. Kavos aparatas puikiai tinka Little Dutch virtuvėje ir puikiai tinka derinti, pavyzdžiui, su Little Dutch skrudintu..
34.75€
Be PVM:28.72€
Pakvieskite draugus, šeimos narius ir lėles į savo kirpyklą ir sukurkite išskirtines šukuosenas. Gražiame Little Dutch kirpėjo rinkinyje yra viskas, ko reikia mažam kirpėjui. Į šį žaislų rinkinį įeina visi reikalingi mediniai įrankiai, tokie kaip žaislinės žirklės, plaukų džiovintuvas, tiesintuvas, ..
30.45€ 43.50€
Be PVM:25.17€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 45 (4 puslapių)

Artėja Jūsų vaiko trečiasis gimtadienis? Pats laikas galvoti apie dovaną, kuri tikrai nudžiugins mažylį! Trejų metų vaikui reikia daug daugiau veiklos nei prireikė anksčiau. Taip yra dėl to, nes jis jau įgijęs savarankiškumo pagrindus: bėgioti, lipti laiptais bei apsirengti kai kuriuos rūbelius. Tokiu tobulėjimu reikia džiaugtis ir ieškoti tokių dovanų, kurios paskatins jį siekti naujų, labiau į intelektą orientuotų, įgūdžių.

Dovanų idėjos 3 metų vaikams

Originalios bei naudingos dovanos trejų metų vaikui Jums atrodo kaip nerandamas dalykas? Pateikiame dovanų idėjas, įrodančias, kad tikrai įmanoma savo vaikams surasti tiek estetiškai ir nenuvalkiotai atrodančias, tiek pamokančias dovanas. Daugumą jų tikrai galite rasti “Little Dutch” elektroninės parduotuvės asortimente už prieinamą kainą.

Kūrybiškumą skatinančios lavinamosios dovanos

Pastebėjote, kad pastaruoju metu Jūsų vaikas vis ieško būdų, kaip iš besimėtančių daiktų pasidaryti naują užsiėmimą? Tai - labai normalu. Tokiu atveju, tokios smagios dovanos kaip kūrybiniai žaidimai Jums tiks idealiai.

3-metei mergaitei labai patinka imituoti procesą, kaip dengia stalą ir gamina maistą, tad vaikiška virtuvėlė ar arbatos rinkinys ją tikrai turėtų sužavėti. Tokios dovanos yra naudingos, nes mėgdžiodami suaugusiųjų elgesį vaikai patys išmoksta tam tikrų pagrindų, pradeda kategorizuoti, kokie daiktai kam priklauso.

3-mečiui berniukui susidomėjimą sukelia visokie žaisliniai traukinukai, garažai ar įrankių dėžės, todėl jiems būtent tokia dovana ir būtų universaliausia. Šie daiktai ne tik pagelbės, kai vaikui pasidarys nuobodu, bet ir lavins kūrybinių sprendimų priėmimą. Kaip sudėti trasą? Kur tą įrankį galima panaudoti ir kaip juos patogiai susikrauti?

Bendrai, labai smagios dovanos vaikams 3 metų yra mažos medinės gitaros. Pagalvokite - mažyliui toks vaikiškas instrumentas įsijautus kurti dainas ne tik padės plėsti žodyną, bet, tikėtina, bendrai supažindins su muzika kaip hobiu, kurį galės tobulinti ateityje.

Lavinamieji žaislai

Kokybiškos dovanos kiekvieniems tėvams reiškia skirtingus dalykus. Tiems, kurie savo trejų metų vaikui ieško kokybiškos dovanos dėl jos patvarumo, rekomenduojame ieškoti medinių kaladėlių ar dviratuko. Kaladėlės primins, kokia didelė ir plati yra geometrinių figūrų įvairovė, lavins mažylio loginį mąstymą, o saugi medžiaga užtikrins, kad jis nesusižeistų. Tėveliams, kuriems kokybė - sužavėtas vaikas, tikrai patartina į perkamų dovanų sąrašą įtraukti minkštus arba spalvingus lavinamuosius žaislu. Dėlionės bei kortų žaidimai sužavės kiekvieną vaiką savo išskirtiniu dizainu bei, svarbiausia, lavins jo sprendimų priėmimo taktikas.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje