Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams 1 metų

Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
29.11€ 32.35€
Be PVM:24.06€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
9.07€ 9.55€
Be PVM:7.50€
Kolekcija: Sailors Bay
Iš kaladėlių pastatykite bokštą su švyturio paveikslu ir išmokite skaičius nuo 1 iki 10. Kaladėlės papuoštos iliustracijomis iš "Sailors Bay" kolekcijos. Šis žaislas skirtas vaiko loginiam mąstymui, pirštų ir akių koordinacijai lavinti. Norėdami sužinoti apie dydžius, pastatykite bokštą iš kaladėlių..
22.80€ 24.00€
Be PVM:18.84€
Kolekcija: Little Goose
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
14.59€ 15.35€
Be PVM:12.06€
Kolekcija: Ocean
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
14.59€ 15.35€
Be PVM:12.06€
Kolekcija: Wild Flowers
Tai medinis kalimo suoliukas iš Little Dutch, ant kurio galite plaktuku kalti spalvingus pagaliukus. Puikus pratimas lavinant vaikų motoriką. Suoliuke yra 6 skirtingų spalvų pagaliukai, plaktukas ir suoliukas...
15.91€ 16.75€
Be PVM:13.15€
Kolekcija: Little Goose
Šis medinis, lavinamasis kubas vaikams siūlo daug iššūkių. Kiekvienoje pusėje yra iliustracijų iš kolekcijos „Little Goose“ ir veiklos - formų rūšiavimas, galvosūkiai ir smagi spiralę. Atlikdami kiekvieną iš šių užsiėmimų, vaikai lavina smulkiąją motoriką ir yra skatinami panaudoti savo kūrybiškumą...
50.35€
Be PVM:41.61€
Kolekcija: Christmas
Jim pasiruošęs Kalėdoms! Su raudona kepuraite ir prie jos derančia apranga jis mėgaujasi skaniais saldainiais nuo Kalėdų eglutės. Jim nekantrauja švęsti šias Kalėdas su jumis. Kalėdinė lėlė yra tvirtoje dėžutėje ir yra puiki dovana po Kalėdų eglute...
27.55€
Be PVM:22.77€
Susipažinkite su lėle Jim. Jis pasiruošuęs paplūdimio dienai! Jis visada pasiruošęs statyti smėlio pilis ar žaisti vandenyje ir ieškoti lobių krante. Jim bus tavo naujas geriausias draugas. Jei nori žaisti ar reikia didelio apkabinimo, jis visada šalia. Griebkite jo plaukimo žiedą ir rankšluostį, ka..
22.39€ 26.35€
Be PVM:18.50€
Kolekcija: Little Pink Flowe
Susipažinkite su Mila lėlyte. Ji pasiruošusi paplūdimio dienai! Lėlė nekantrauja, kol ją priglausi. Ji mėgsta šokti saulėje, ieškoti kriauklių ant kranto ir žaisti vandenyje. Mila bus tavo nauja geriausia draugė. Jei nori žaisti ar reikia didelio apkabinimo, ji visada šalia. Griebkite jos maudymosi ..
22.39€ 26.35€
Be PVM:18.50€
Kolekcija: Little Pink Flowe
Susipažinkite su Rosa, miela lėlyte. Ši lėlė miela suknele labai nori būti priglausta. Rosa gali sėdėti ir mielai pasivažinėtų mediniame lėlių vežime. Miela lėlė Rosa yra 10 cm., 35 cm. ir 50 cm. dydžių. - Matmenys: 3,5 x 7 x 10 cm.- Medžiaga: 95% poliesteris; 5% medvilnė / užpildas: 100% poliester..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Christmas
Ši lėlė su kepure ir žieminiais batais nekantrauja, kol ją priglausi. Sam apsirengęs ir pasiruošęs žaisti lauke šaltyje. Jis nekantrauja, kol iškris sniegas ir išmes sniego gniūžtes. Sam bus tavo naujas geriausias draugas. Jis visada bus šalia, kai norėsi pažaisti ar prireiks didelio apkabinimo. Užs..
18.44€ 26.35€
Be PVM:15.24€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 48 (4 puslapių)

Ieškote originalios dovanų idėjos vienerių metų vaikui? Svarbu surasti tokią dovaną, kuri būtų net tik smagi mažyliui, bet ir pagaminta iš kokybiškos medžiagos. Vienerių metų mažylis jau pradeda stovėti ir jo pasaulis didėja, tad natūralu, kad noras pažinti jį supantį pasaulį ir daiktus tampa dar didesnis. Tiek mergaitei, tiek berniukui gausu įvairiausių dovanų idėjų, kurios yra smagios ir naudingos. Įvairūs judantys žaislai domina mažylius, patraukia jų dėmesį, motyvuoja, skatina pažinti ir tyrinėti.

Kas svarbu ieškant dovanos vaikams 1 metų?

Vieni ankščiau, kiti – šiek tiek vėliau, tačiau dauguma mažylių pradeda dėlioti pirmuosius žingsnius, sulaukus maždaug metukų. Mažylis ima tyrinėti pasaulį ir daiktus nebe burna, o rankytėmis. Daiktai pakeliami, statomi, metami. Mažyliui tampa įdomu dėlioti, perdėti, išimti. Taip pat jis pradeda skirti spalvas, medžiagas, formas, dydžius ir visa tai lyginti. Šiame amžiuje ypač tampa aktualūs lavinamieji, mokomieji bei muzikiniai žaidimai. Svarbu, kad į žaidimo procesą nepamirštų įsitraukti ir tėveliai, ir džiaugtųsi mažylio atradimais kartu. Mažylis dar nekalba, tačiau mokosi tarti pirmuosius skiemenis ir žodžius, tad skambantys žaislai gali tapti viena iš puikių dovanos idėjų.

Originalios ir naudingos dovanos

Tobulas žaislas – smagus liesti, pagamintas iš kokybiškų medžiagų, džiugina mažylį ir skatina tobulėti. Kaip rasti tokį derinį? Išskyrėme tris puikias žaislų idėjas, kurios idealiai tiktų vienerių metų vaikui.

Kaladėlės. Tai vienas populiariausių žaislų, skirtų tokio amžiaus vaikams. Kaladėles galima dėlioti, liesti, jos spalvotos, su paveiksliukais, gali būti minkštos ar kietos. Ypač vertinamos medinės, o štai mažiausiems žaidėjams dairomasi magnetinių. Šiek tiek vyresniems mažyliams galimos sudėtingesnės kaladėlių kombinacijos, kuris reikia sujungti ar pritaikyti atrenkant tinkamas formas. Tokia dovana lavins mažylio fantaziją, skatins kurti ir judėti.

Bokštai. Bokšteliai taip pat labai mėgstamas mažylių, kuriems neseniai sukako 1 metukai, žaislas. Mažesni bokšteliai skirti lavinti rankytes, jų miklumą ir kruopštumą. Didesni – lavina pusiausvyra, skatina kūrybiškumą.

Nesudėtingos dėlionės. 1 metų mažyliai pradeda skirti formas, tobulina erdvinį suvokimą, todėl dėlionės itin naudingas žaislas, kuris niekada neatsibos. Paprastai dėlionės kuriamos su tam tikrais paveikslėliais, pavyzdžiui, gyvūnais, augalais, kitais aplinkoje sutinkamais objektais. Kartu su tėvelių pagalba, mažylis gali pradėti mokytis tarti pirmuosius žodžius, skiemenis.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje