Meniu
Prekių krepšelis

Dovanos vaikams

Kolekcija: Adventure
Medinis kalimo suoliukas su plaktuku puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šeši spalvoti kuoleliai yra tinkami jūsų vaiko motorinių įgūdžių lavinimui. Ar jiems pavyko sukalti visus kuolelius plaktuko pagalba? Apverskite suoliuką, kad jie galėtų pradėti iš naujo. Jie bus linksminami valandų..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Ocean
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žavingą Little Dutch barškutį. Linksmas žaislo skambesys skatina rankų ir akių koordinaciją bei skatina kūdikio smalsumą...
9.85€
Be PVM:8.14€
Kolekcija: Adventure
Tegul mažieji mėgaujasi žaisdami šiuo arbatos rinkiniu, dekoruotu mielais gyvūnais. Žaislas skatina vaizduotę, lavina motorinius įgūdžius. Rinkinį sudaro 4 maži puodeliai, 4 lėkštutės, 4 pyragaičių lėkštutės ir arbatinis su dangčiu...
19.75€
Be PVM:16.32€
Kolekcija: Pure & Nature
Išgerkime puodelį arbatos! Išpakuokite mielą iškylos krepšelį ir surenkite nuostabų arbatos vakarėlį su mielu vaivorykštėmis ir natūraliais elementais iliustruotu  arbatos rinkiniu. Žaisdami šiuo arbatos rinkiniu mažieji sužadina vaizduotę ir puikiai ugdo socialinius įgūdžius. Komplektą sudaro ..
25.25€
Be PVM:20.87€
Šis Little Dutch domino galvosūkis „du viename“ yra įdomus paveikslėlių atpažinimo ir skaičių atitikimo žaidimas. Kiekviena domino kortelė turi dvi puses. Vienoje kortelės pusėje yra du gyvunų atvaizdai, kitoje malonių spalvų domino. Žaidimas skatina, socialinius įgūdžius ir gebėjimą susikaupti. Įt..
15.35€
Be PVM:12.69€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
15.35€
Be PVM:12.69€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
8.75€
Be PVM:7.23€
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
29.65€
Be PVM:24.50€
Kolekcija: Ocean
Balansinis dviratukas iš „Little Dutch“ yra puikus pirmasis dviratukas! Šis balansinis dviratis yra saugus ir patvarus, skirtas 2 metų ir vyresniems vaikams. Važiavimas balansiniu dviračiu yra puikus būdas pusiausvyrai ir valdymui ugdyti. Dviratuko sėdynę galima reguliuoti nuo 36 - 42 centimetrų...
120.95€
Be PVM:99.96€
Kolekcija: Wild Flowers
Balansinis dviratukas iš „Little Dutch“ yra puikus pirmasis dviratukas! Šis balansinis dviratis yra saugus ir patvarus, skirtas 2 metų ir vyresniems vaikams. Važiavimas balansiniu dviračiu yra puikus būdas pusiausvyrai ir valdymui ugdyti. Dviratuko sėdynę galima reguliuoti nuo 36 - 42 centimetrų...
120.95€
Be PVM:99.96€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
8.75€
Be PVM:7.23€
Dėlionė "Little Goose" Dėlionė "Little Goose"
Populiaru
Kolekcija: Little Goose
Dėlionių rinkinį “Little Goose” sudaro 4 skirtingos ir žaismingos dėlionės. Kiekviena dėlionė turi skirtingą lygį, nuo 4 iki 16 dalių, kad pagerintų smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą ir loginį mąstymą. Dėlionės detalės pagamintos iš tvirto kartono...
10.95€
Be PVM:9.05€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 199 (17 puslapių)

Tikriausiai ne kartą teko susidurti su dilema, o ką dovanoti mažiems vaikams. Norisi gražios, funkcionalios ir kartu originalios dovanos vaikams. Pateiksime Jums keletą pasiūlymą , ką būtų galima padovanoti skirting amžiaus berniukui ir mergaitei.

Perkant dovaną reiktų atsižvelgti į keletą aspektų. Kokio amžiaus vaikui perkate dovaną, kokio vaiko pomėgiai, jei perkate kūdikiui, kad dovana būtų saugi.

Praktiškos dovanos vaikams

Tokie daiktai, kaip jaukios antklodės, seilinukai, buteliai ir sauskelnės, yra puikios dovanos, kurios tikrai bus naudojamos kasdien. Šie daiktai ypač naudingi naujiems tėvams, kurie laukia pirmojo kūdikio, ir padės jiems būti pasirengusiems mažylio atėjimui.

Dovanos kūdikiams

Kaip sakoma, niekada negali būti per daug būtiniausių dalykų! Tokie daiktai, kaip jaukios antklodės, seilinėliai, buteliai ir čiulptukų segtukai yra puikios dovanos, kurios tikrai bus naudojamos kasdien. Šie daiktai ypač naudingi naujiems tėvams, kurie laukia savo pirmojo kūdikio, ir padės jiems būti pasiruošusiems mažylio atvykimui.

Taip pat ne ka mažiau svarbu ir dovanos, kurios naujagimiams padeda nusiraminti tokie kaip glostymo žaisliukai, lavinamieji kilimėliai, minkšti migdukai, pakabinima žaislai vežimėliai – tikrai pravers naujiesiems tėveliams užimti jų mažylius.

Dovanos 1 metų vaikams

Raktas į šio amžiaus pradžiuginimą yra rasti žaislų, kurie sužadintų ir nustebintų augantį jų protą. 1 metų vaikams patinka kurti muziką, garsus ir tyrinėti dalykus. Galite jiems padovanoti muzikos instrumentus ir pažinti įvairius muzikos garsus bei ugdyti kūrybiškumą.

Davonos 2 metų vaikams

Žaislų pasirinkimą turėtų nulemti augantys jūsų 2 metų vaiko gebėjimai. Taigi kokius įgūdžius jie šiuo metu išlavina? Po 24 mėnesių jūsų vaikas keičiasi visais būdais! Jie vis labiau nori bendrauti ir judėti.

Rinkdami žaidimus dvimečiams atsižvelkite būtinai į jų pomėgius, bet tuo pačiu galite paskatinti vis išmokti naujų dalykų. Įprasta, kad tokio mažiaus vaikai stebi ir nori daryti viską, ką daro jų tėvai. Galite nupirkti jiems pjaustymo rinkinius , pavyzdžiui, daržovėms ar vaisiams ir leiskite kartu su Jumis gaminti maistą ir dirbti su savo smulkiąja motorika.

Dovanos 3 metų vaikams

Trejų metų vaikai tampa labiau socialūs ir turi savo idėjų“, - sakė Tovahas Kleinas, Barnardo koledžo mažylių plėtros centro direktorius ir knygos „Kaip klesti mažyliai“ autorius . „Atviri žaislai, tokie kaip kaladėlės ir statybiniai žaislai, leidžia jiems tyrinėti, atrasti ir įgyvendinti savo idėjas“. Jie yra giliai „Aš padarysiu tai pats“ etape, todėl jiems patinka dalykai, kurie padeda įvaldyti smulkiąją motoriką, kuri gali padėti apsirengti, sakė Marie Conti, The Wetherill mokyklos vadovė Gladwyne, Pensilvanijoje Amerikos Montessori draugijos valdybos narys.

Dovanos 4 metų vaikams

4 metų amžius yra didžiausias smalsumo ir socialinių žaidimų metas, todėl patartina gerai apgalvoti, kokius žaislus jūs šiuo metu perkate vaikams. Pagalvokite apie paprastus stalo žaidimus, kad galėtumėte panaudoti naujus mąstymo įgūdžius ir atsirandančią savitvardą, kai jie laukia posūkio ir susitvarko su pralaimėjimais, lėlėmis, pasakojančiomis istorijas, tarpusavyje sujungiant plastikinius kaladėles, kad būtų sukurtos struktūros, vaiko dydžio lentos rašymui ir piešimui, ar dviratis ar kiti ratiniai žaislai, kad jie galėtų pajudinti savo stiprų, augantį kūną.

Jei ieškote geriausių žaislų ir dovanų 4 metų mergaitėms, įsitikinkite, kad ieškojote žaislų, kurie padėtų jai kurti vaizduotę, puoselėtų gerus socialinius įgūdžius ir pristatytų ikimokyklinio ugdymo koncepcijas, tokias kaip skaičių, raidžių ir formų praktika. Žinoma, pirmiausia žaislai turi būti įdomūs, kitaip vaikai jų nenaudos ir visi šie privalumai būtų prarasti.

Jeigu perskaitę tekstą vis tik nerado Jums tinkančio variamto. Nieko tokio! Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti „Dovanų kuponą vaikams“ ir leisti patiems tėveliams išsirinkti dovaną iš mūsų plataus asortimento.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje